Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Léteznek ilyen lányok?

Léteznek ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés hátterét tekintve: Olyan lányokra gondolok, akikkel el lehet beszélgetni a minket körülvevő világról, a létezésről, akiket még a valódi értékek vonzanak, miközben alkalmazkodnak az új dolgokhoz. Mindeközben el lehet velük poénkodni mindenről, és mégis el lehet beszélgetni egymás érzéseiről is. Én úgy vettem észre, a korombeliek közt nem nagyon akad ilyen lány, vagy csak nem találkoztam még iyen lánnyal.

Mindehhez hozzárak az is valamit, hogy magamat tekintve átlag testalkatúnak és egyáltalán nem rossz képességekkel rendelkezve van elvárásom affelé is, hogy hogyan nézzen ki az illető.(Bár nálam az átlag testalkat és a szép arc már bőven elegendő is :D). Ezt persze nem úgy kell elképzelni hogy Én egy teli elvárásokkal teli ember vagyok aki mindenkit elutasít, de ember vagyok és figyelembe veszem a saját érzéseimet ezzel kapcsolatban, valahogy kitartok amellett hogy biztos megtalálom az igényeimhez hasonló lányt. Néha viszont kell a megerősítés az embernek, hogy igen is ne adja fel és hogy ott van a cél előtt. Tényleg ha tetszik egy lány általában megragadom az alkalmat. Volt hogy a vonaton, de volt hogy a a boltban mentem oda ismeretlen lányhoz ismerkedni, volt hogy bevált, volt, hogy nem, nem adtam fel és kitartottam amellett hogy valaki képes befogadni egy szeretetre éhes fiatalembert, mert hát elvégre mind amiatt keressük eszeveszettül a másikat. Nos a kérdésre visszatérve, néha elgondolkozok, hogy léteznek e olyan lányok, akikre Én valószínűsíthetően gondolok. :D

Ha léteztek, írjatok pár sort a kedvemért! :)

19F



2021. febr. 22. 22:26
1 2
 11/12 anonim válasza:
Annyifele szemelyiseg letezik, hogyha tudnad beszarnal.
2021. márc. 1. 21:37
 12/12 A kérdező kommentje:
Valóban :D
2021. márc. 2. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!