Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Duci, molett lányokkal ismerke...

Duci, molett lányokkal ismerkednék és randiznék. Van itt ilyen?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy emiatt kicsit felszínesnek tűnök, de nemrég megígértem magamnak, hogy többet nem randizom vékony lánnyal, mert egyszerűen nem tetszenek nekem, és hosszú távon, még ha személyiségre pont egymáshoz is illünk, nem lenne jó sem neki, sem nekem, ha külsőre nem tetszik (vagy éppen én nem tetszem neki).


Korban minimum 18-20 éves lányokra gondolok, de nem idősebbekre ilyen 24-25-nél. Főleg Székesfehérváron, annak környékén vagy akár Budapesten. Pontosan súlyra vagy testtömegindexre nem tudom belőni, hogy mi az esetem, de itt van egy kép néhány nőről, akiket vonzónak találok: [link]

De az sem baj, ha ennél valamivel ducibb vagy, vagy nem éppen olyan arcod van, mint egy plus size modellnek.


Legutóbb 2017-ben randiztam lánnyal, ez részben amiatt van, hogy nem tudom, hol tudnék megismerni újabb lányokat, részben pedig azért, mert elkezdtem gyógyszereket szedni, amiktől úgy érzem, kissé elbutultam, és már nem tudok úgy beszélgetni bárkivel is, mint ahogy azelőtt tudtam.


Tudom, hogy nem vagyok egy főnyeremény, de próbálom fejleszteni magam. Én magam egy elég vékony srác vagyok, de egy ideje újra elkezdtem itthon edzeni, és amint lehet, elkezdek eljárni konditerembe is, szeretnék valamennyire megizmosodni. Jelenleg munkát keresek, az egyetemet félbehagytam, és ezelőtt még nem dolgoztam, de ha lesz meló, és összegyűl a pénz, és amint lehetséges, szeretnék a szüleimtől elköltözni valami albérletbe. Az angol nyelv és az informatika néhány ága érdekel, gondolkozom, hogy a jövőben ezeken a területeken kezdenék tanulni valamit, később ezen a területen dolgoznék. Régebben ilyen "edgy" stílusom volt hosszú hajjal és fekete ruhákkal, de azóta levágattam a hajam, szemüveget hordok, stb, valamivel visszafogottabb lett a kinézetem. Hobbijaim: hosszú, céltalan séták a környéken, miközben zenét hallgatok, Lego, Minecraft (ezen kívül más videojátékokkal nem játszom igazából), néha olvasás (Kafka pár könyvét olvastam eddig, pár könyvet az okkultizmusról, és pár Bionicle könyvet, valamikor folytatnám őket, ha nem lennék hozzá lusta).


Fontos megjegyeznem: autizmus spektrumzavarral és skizofréniával élek, 2018-ban diagnosztizáltak, de azóta kezelnek, néha csoportokra járok, és gyógyszereket szedek.


25/F



2021. febr. 25. 19:35
1 2
 11/16 anonim válasza:

teltlanyok.hu

esetleg?

2021. ápr. 13. 15:59
 12/16 anonim válasza:
Az az oldal évek óta halott.
2021. ápr. 18. 00:14
 13/16 anonim válasza:
Az oszt igen, döntsd már el mit akarsz, ilyen az mikor ló nincs szamár is jó, lényegében mindenki. Phuu..de idegesít ha egy csávó ilyen akinek mindegy ki csak legyen valaki.
2021. dec. 21. 19:54
 14/16 anonim válasza:
#13 Képzeld, van ilyen, hogy valakinek nem a vékony lányok tetszenek, és szerintem ő pontosan tudja, "mit akar". Nem mondta egy szóval sem, hogy neki mindegy lenne bármi is. Próbálj kicsit kinézni a buborékból amiben élsz, hogy esetleg mások nem úgy gondolkodnak mint te, és hogy ezzel nincs baj.
2021. dec. 21. 20:50
 15/16 anonim válasza:
Na megjött a főkolompos.
2021. dec. 21. 23:42
 16/16 anonim válasza:
#14 De először leírja hogy ismerkedni akar aztán mégsem most érted?!
2021. dec. 21. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!