Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tini Lányok van itt olyan aki...

Tini Lányok van itt olyan aki szívesen barátkozna velem?

Figyelt kérdés
Sajnos nem nagyon vannak lány barátaim. Mivel egy olyan városban nőttem fel. Ahhol kevés lány van, aki van az pedig még barátkozni is a pénzes, "nagyfiúkkal" szoktak. Lány barátom volt már korábban. De nem jöttek be így kapcsolat nem lett belőle. De a gáz csak az, hogy az egyik lány elment egyetemre így már nem nagyon találkozok vele. És azért nem is voltunk olyan jóban sem, hogy néha 1-1 baráti talit össze dobjunk. De amikor egy gimiben jártunk sokat beszélgettünk. Meg 2019-ben végzet és akkor azt akarta, hogy én menjek el vele campusra. Szerintem nem azért mert rám akart mászni. A másik csaj pedig már évek óta rám hajt de nekem nem jön be külsőre sem. Na meg velem teljesen normális még akkor is ha flegma vagyok vele. Viszont azt sem szeretem benne, hogy a haverjaimmal akik az osztálytársai meg nagyon lekezelő. Pedig van köztük olyan aki teljesen normális és nem azt érdemli. Na és az ilyen emberekkel barátkozni sem szeretek. Én sem kezdek el bántani egy csajt meg senkit sem ok nélkül azért mert valamiben esetleg jobb vagyok.. Akik elvileg mostanában mentek általánosból tovább ők elvileg szépek és valamivel normálisabbak. De én már nem gimis vagyok. És szerintem olyan jól nem sikerülne egyikkel sem össze ismerkedni. Viszonylag közeli nagy városokban vannak haverjaim. És nekik vannak lány szép lány ismerőseik. De nem is merek álmodni sem róluk. Mégis miért jönnének össze ezek a lányok egy olyan fiúval aki 60-100 km-re laknak tőlük. Vagy egyáltalán miért akarnának velem nagyon barátkozni. Mikor sok fiú barátjuk lehet. És sok fiú közül választhatnak. A legjobban ez azért idegesít mert tudom, hogy a stílusommal mit tudok lányokból kihozni élőben. De annyira azért nincs jó dumám, hogy esélyem legyen náluk. Főleg, hogy én jelenleg egy szomorú, önbizalomhiányos ember vagyok. És így egyik lánynak sem fogok soha sem kelleni! Nyilván mindig csak a haszont nézik a nők. Egy olyan emberre rám sem hederítenek akinek pedig szükségük lenne rájuk. Tehát ha nőm nem is lehet akkor is örülnék ha legalább többet beszélhetnék normális lányokkal. Mert szeretek velük lenni, beszélni. A többit megoldom azzal, hogyha kell mostmár drogozok. Mert ez a karantén is már nagyon kinyír engem. Bár amikor bulizni járhattam, akkor is ha felszedtem valakit. Az csak 1 éjszaka volt hiába próbáltam kihozni magamból a legtöbbet.

2021. márc. 3. 20:53
 1/4 anonim válasza:
Ki szeretne olyan férfivel ismerkedni ki bdsm párti?
2021. márc. 3. 20:54
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem erről van szó. El szeretném magamat kötelezni, csak az a baj, hogy senkiben nem bízom. Viszont ez annyiban igaz, hogy azért még feleséget nem szeretnék mert ahhoz még fiatal vagyok. Még az egyetemet sem kezdtem el. Na meg még sajnos komoly kapcsolatom sem volt.
2021. márc. 3. 21:07
 3/4 anonim válasza:
Huh... Ez kicsit tömör volt. Hány éves vagy? Hova valósi vagy? Nálad mit jelent az, hogy "tini lány" korban?
2021. márc. 4. 16:13
 4/4 anonim válasza:
Minek sajnáltatod itt magad? Ilyen nyomira senki sem kíváncsi..
2021. márc. 4. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!