Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meleg fiúk szívesen barátkozna...

Meleg fiúk szívesen barátkoznak lányokkal?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam, hogy a lányok szeretnek meleg fiúkkal barátkozni. Ez fordítva is így van, vagy nem annyira? Meleg fiúk, ti szerettek lányokkal barátkozni? És ha igen, mennyire számít a lány külseje? (Mert a heterók nem barátkoznak olyan lánnyal, aki nőként nem jön be nekik) Hogy van ez nálatok?
2019. szept. 26. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

"Mert a heterók nem barátkoznak olyan lánnyal, aki nőként nem jön be nekik"


Ne általánosíts az agyatlan farkalógépek alapján. Heteró vagyok ugyan, de voltak/vannak olyan lánybarátaim, akik külsőre nem igazán az én eseteim, viszont elragadó a személyiségük, és ezt nagyon imádom bennük.

2019. szept. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos kénytelen vagyok általánosítani, mert 99%-1% az arány.
2019. szept. 26. 02:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Heteroként barátkozok lányokkal. Nem számít a külső egyáltalán.
2019. szept. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meleg vagyok, és viszonylag sok lány/nő barátom van, férfi sokkal kevesebb. (Pedig állítólag a férfias melegek közé tartozom.) 24/F
2019. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meleg srác vagyok, szívesen barátkozom lányokkal, és nem számít a külső. Persze azért ne legyen koszos büdös, de gondolom ez alap :D


29/F

2019. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!