Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ki akar a barátnőm lenni?Komol...

Ki akar a barátnőm lenni?Komoly kapcsolat.

Figyelt kérdés
Erdélyben kéne élni azon belül is székelyföldön.Lakás, élelem van.Főleg parasztlányok érdekelnek, pláza cicára nincs szükségem.Rólam annyit, hogy külsőleg a szőrös disznó az leír, nem vagyok túl szép az arcom tűrhető szerintem.Alapvetően a vékonyabb lányokhoz jobban vonzódom de ha értelmes vagy akkor lehetsz 120 kilógramm is.Belátható időn belűl akarj gyereket ha nem akarsz gyereket az kizáró dolog családot szeretnék idén leszek 31 éves de majd csak november 10 én. Skorpió vagyok.Amit keresek egy nőben őszinteség, megbízhatóság, intelligencia.Főiskolát végeztem ez mondjuk nem jelent semmit nem elvárás, hogy legyen diplomád józan paraszti ész az elég, 8 általánossal sincs gond.Azért jó ha vannak fogai az illetőnek nekem vannak tett fogaim sok zápfogam hiányzik. Ezzel az igényességre gondolok azért legyenek igényeid, önmagadra nézve.Korra való tekintettel az sem baj ha idősebb vagy de még szeretnél gyereket és ennek vannak azért életkorbeli korlátai.Fiatalabb is lehetsz maximum 5 évvel.Ha túl fiatal vagy valószínű még nem akarsz családot és óvóbácsi sem akarok lenni.Szeresd az állatokat az se gond ha szeretsz kertészkedni jó lenne. Van föld amit művelni kell.Ne légy cigány a fehérnép legyen fehér.

#Erdély #komoly kapcsolat #Székelyföld #parasztlany #Csíkszentdomokos #31 év 1990 évjárat
2021. márc. 5. 15:40
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Hölgyeim, a soha vissza nem térő ajánlat! Vétek lenne kihagyni!
2021. márc. 5. 15:53
 2/23 anonim válasza:

Egy vékony lánytól ne várd el, hogy egész nap a földeken dolgozik, meg eteti az állatokat :)

Amúgy meg inkább nőt akarj. A lányokat hagyd meg a fiatalabbaknak ;)

2021. márc. 5. 15:57
 3/23 anonim válasza:

Házasodna a gazda gyakorikérdések edition?


Nem hiszem hogy tolongani fognak a jelentkezők, Magadat úgy jellemzed, hogy szőrös disznó, míg a másik legyen igényes, okos, dolgos. Na meg szeresse a földet túrni. Na de te mit kínálnál cserébe? Mert elvárások azok vannak, de a koszt és kvártély a cselédeknek jár. Gyereket se nehéz csinálni.

2021. márc. 5. 16:12
 4/23 anonim válasza:

Azért eléggé szigorú/érdekes elvárásaid vannak egy lánytól😁 Főleg, hogy 2021 van.

Én azt javaslom, hogy inkább a környező falvakban nézz körül. Ott nagyobb eséllyel akad valaki korodbéli, aki hozzád hasonlóan gondolkozik.

Viszont összességében nagyon kevés olyan beállítottságú lány van, akit te keresel.

De ettől függetlenül sok sikert neked!

2021. márc. 5. 17:25
 5/23 anonim válasza:
Külsőleg te ronda vagy, de a csaj legyen vékony, szép, igényes... szakadok XD
2021. márc. 5. 17:27
 6/23 A kérdező kommentje:
Egy szóval se állítottam, hogy ronda vagyok.Az arcom elég kellemes szerintem és van egy kisebb pocakom.Azért vannak izmaim is ne úgy képzeljetek el mint egy zsírdisznót, inkább húsdisznó.Az igényességet meg arra értettem,hogy egy fognál azért legyen több neki hatalmas igényesség.
2021. márc. 5. 19:12
 7/23 A kérdező kommentje:
Az alföldi lányoktól tartok kicsit olyan harciasak bár nem lehet általánosítani.Itt nálunk nincsenek olyan nagy szelek és 10 fokkal hidegebb van. Kellemes hűvös, sok csapadék.Bár most már itt sincs igazi tél.
2021. márc. 5. 19:20
 8/23 anonim válasza:
Az alföldi lányoknak mongol-folt van a popsijukon vagy mi.
2021. márc. 5. 19:27
 9/23 A kérdező kommentje:
650 méter tengerszint fölötti magasságon terül el a falunk jó a levegő, medvével őrzött terület, össze lehet futni velük, vadon de van aki ezt szereti.Nyugodtabb élet a maszkviselést nem veszik annyira komolyan a politikusok itt is lopnak.Lassan jobbak az útjaink mint Magyarországon fejlődik az infrastruktúra.
2021. márc. 5. 19:35
 10/23 anonim válasza:
Rakj fel egy képet magadról. :)
2021. márc. 5. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!