Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen szó nélkül szétváltok...

Tinderen szó nélkül szétváltok vagy azért közlitek, hogy ennyi?

Figyelt kérdés
Melyik jobb, magyarázni egy idegennek hogy bocsi de nem mi leszünk egymásnak az igazi, vagy szó nélkül szétválás ha nem szimpi?

2021. márc. 5. 19:25
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én is vegyesen használtam. Tinder és pár hagyományos társkereső. A tapasztalataim ezáltal nem csak a Tinderre korlátozódnak.

Én csak is úgy váltam szét, hogy előtte megírtam miért, kulturált formában. Utána szétválasztottam (látta, láttam, ok). Visszafelé ritkán volt nálam, hogy a párba állt partner eltűnt volna szó nélkül, hála az égnek normálisokat fogtam ki.


Amin igazából meglepődtem*, hogy milyen korrekt és dicsérő hangnemű** válaszok jöttek vissza (akár akkor is, ha sima társkeresőn próbálkoztam és a visszautasítás után én is megköszöntem a röpke lehetőséget és sok szerencsét kívántam, stb.) , nálam sosemnem anyáztak, érdekes. Mondjuk nekem nők írtak vissza és nem férfiak. :))


* Itt, a párkapcsolatos topikban is olvastam elég sok cifrát ilyen irányban. :)

** Feltételezem sok volt a pharaszt előttem és ez elég szomorú azon férfitársaimra nézve akik bunkók voltak előttem... Volt egy randipartnerem aki nagyon durvákat mesélt, hogy próbálták megközelíteni őt! :O (Köszönés gyanánt dugunk?, dickpic-ek stb.)


Lehet az is közrejátszik, hogy az én korosztályom esetlegesen picit komolyabb? :)

42F

2021. márc. 6. 18:33
 12/13 anonim válasza:

Ha csak Tinderen beszélgettek, akkor simán unmatch. (Felesleges ragozni, meg amúgyis unmatch után már nem látszik a beszélgetés)

Ha egy kicsit hosszabb ideje beszélgettek és áttértetek más platformra, akkor ott azért már illik legalább ennyit mondani, hogy mégsem vagy szimpatikus.


De a legundorítóbb dolog az a ghosting. Sose tegyél ilyet!

2021. márc. 7. 11:17
 13/13 anonim válasza:
A ghosting tényleg nagyon gusztustalan...
2021. márc. 7. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!