Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kivel érdemesebb párkapcsolato...

Kivel érdemesebb párkapcsolatot megpróbálni?

Figyelt kérdés
Szavazzon

2021. márc. 6. 18:14
A kérdező szavazást indított:
Egy idegen emberrel
Egy baráttal
54 szavazat
 1/9 anonim válasza:
Az ideális pár - ha létezik - nagyon kicsi az esélye, hogy pont a baráti körödben van.
2021. márc. 6. 18:25
 2/9 A kérdező kommentje:
Tökéletes ember nem létezik
2021. márc. 6. 18:28
 3/9 anonim válasza:
Az ideális nem biztos, hogy tökéletes is ;)
2021. márc. 6. 18:39
 4/9 anonim válasza:
Nem biztos, hogy ezt ilyen sarkítottan kell nézni. Van, aki a baráti körében talál magának párt, más meg egy idegen személyében. Én azt mondom, hogy nyitott szemmel kell járni, és megragadni minden lehetőséget.
2021. márc. 6. 19:40
 5/9 anonim válasza:

Baráttal nehezebb összejönni, de jobb lehet egyébként.

Ott legalább ismeritek már egymást és nem lesz kellemetlen meglepetés kitapasztalni az idegesítő szokásait/tulajdonságait.

De amugy én nem próbálkoznék olyan lányoknál akik barátaim már, mert az úgyis instant friendzone, meg ismerem már őket annyira hogy ne akarjak velük én se összejönni. Első benyomás számít sokat, ha az jó akkor nyert ügyed van egy idegennél.

2021. márc. 6. 20:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezaz hogy rengeteg lany kikosorazott mar mert nagyon sok lany a külsőre megy én meg nem vagyok egy szőke herceg
2021. márc. 6. 20:54
 7/9 anonim válasza:
Hát nem tudom én helyes vagyok tehát nem sűrűn offolnak ki.
2021. márc. 6. 21:08
 8/9 anonim válasza:
Azon azért egyszerűbb változtatni, de a magadhoz való hozzáállásodon se nehéz. De sztem ugysem fogsz egyiken sem
2021. márc. 7. 04:39
 9/9 anonim válasza:
Egy újabb pityergő lúzer... Képzelem milyen barátaid lehetnek... Beképzeltek🤣🤣🤣
2021. márc. 9. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!