Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek vmelyik műsorba...

Paula12 kérdése:

Szerintetek vmelyik műsorba jelentkezhetnék, hogy megtaláljam a férjem?

Figyelt kérdés

30 éves, szűz, teljesen érintetlen nő vagyok. Így alakult az életem, s már nem látok esélyt arra, hogy a nulla előélettel és pár hetes friss, negatív tapasztalatok után ismerkedni tudjak. Viszont az idő halad. S már szeretnék férjet, családot. Tudom, nevetségesen hangzik, de MOST szeretnék. Szerintetek foglalkozna velem a média, a nyilvánosság, ha egy csinos, 5-10 évvel fiatalabbnak kinéző, tanult, szórakoztató nő vagyok?


Ha igen, hol kéne kezdenem? Én az RTL Klub Fókusz c. műsorára gondoltam.



2021. márc. 7. 22:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjuk az RTL és Tv2 meg hasonlókat. Ha nyilvánosság, vmi komolyabb ötlet erre? Ami kevésbé nevetséges?
2021. márc. 8. 00:23
 12/23 anonim válasza:

Eleve nem értem minek a nyilvánosság.

"normál" ismerkedésnél ugyanakkora eséllyel találsz görényt mint normálist.


Az a baj hogy a jelek szerint teljesen szocializálatlan vagy társas dolgokra.

Ha annyira csinos lennél, meg szórakoztató, akkor 15 éve lennének pasijaid, mindig.

Ismertem olyat aki hasonlóan gondolkozott, 30 körül vesztette el a szüzességét, olyan volt mint valami robot kicsit, ráadásul voltak pszicho allűrjei, egyáltalán nem volt szórakoztató, és dögös, tüzes.


Ezt vedd építő kritikának.

2021. márc. 8. 00:45
 13/23 A kérdező kommentje:

Értem, amit mondasz, csak többnyire nem igaz. Ne általánosíts!

1. Szocializálatlan vagyok a tarsas dolgokra. Ebben igazat adok. Nem is szeretek direkt módon ismerkedni. A bizalom nehezen jön. Az elvárásaim is nagyok. Sok negatív sztereotípiám van, ami külön óvatossá tesz. Most csalódtam egy számomra fontos vkiben, így a maradék kedvem is elment attól, hogy megnyíljak. S tudom, már nem is fogok. Vagy pár év múlva, de akkor már késő lesz.

2. Átlag felett jó alakom van, mindig megfigyeltek a férfiak. Eszméletlen butaságokat beszélsz. Pont azért nincs pasim, mert többre tartom magam az átlagnál, s van önkritikám.

3. Én nem szeretnék dögös, tüzes lenni, az ilyenek mind "arra" jók, én pedig többet érek annál. Elég konzervatív, nagy tartású nő vagyok az ilyen jelzőkhöz.

2021. márc. 8. 01:18
 14/23 anonim válasza:
Pl.: itt is lenne pár személy, aki szívesen ismerkedne. (F39)
2021. márc. 8. 06:32
 15/23 anonim válasza:
Nárcisztikus vagy.
2021. márc. 8. 07:32
 16/23 anonim válasza:
#13: Szóval saját magad alatt vágod a fát... Ilyen bezárkózó és bizalmatlan mentalitással senkit nem fogsz találni magadnak, vagy csak egy másik lelki sérültet. Amúgy a dögös és tüzes nők nem csak "arra" jók, szerintem egyetlen férfi sem akar egy "savanyú" nő mellett tengődni egy langyos pocsolyában.
2021. márc. 8. 09:18
 17/23 anonim válasza:

#16 úgy úgy!4 örülök hogy kiprovokáltam a csajból ezt a választ, mert sokminden lejött a karakteréből hogy megfejtsük a gondot.


Jóalakúnak tartja magát, ettől még messze nem biztos hogy így van, manapság sok tehén is beleesik ebbe a hibába hogy úgy vonul az utcán olyan ruhában mintha playboy fotózáson lenne, közben meg borzasztóan nevetséges, de ettől még ő azthiszi amit.. a császár új ruhája, persze megnézi mindenki ahogy engem is megnézne mindenki ha kívülre veszem fel az alsógatyámat, de nem szeretne senki sem a barátom lenni.


Rengeteg nőnek van önértékelési zavara, és ez nem csak az önbizalomhiányra vonatkozik, hanem abból mégtöbb van akik sokat gondolnak magukról valamiért. Manapság a középfos kinézetű "nők" is azt gondolják hogy nekik bradd pitt jár, aki másodállásban dubaii herceg, mert ez nekik JÁR. Erről csak részben tehetnek a nők, nagyobb részben a média ami belesulykolta a nőkbe ezt hogy "jobbat érdemelsz"


Akkor ne akarj dögös lenni, de vajon 100 pasiból mennyi olyan van aki egy savanyú fagyasztottkóróval szeretne együtt lenni, és hány olyan aki arra vágyna hogy a nője még 10 év múlva is pillanatok alatt fel tudja állítani a farkát??? hát borítékolható egy nagyjábóli válasz.


Lassan kezd kialakulni egy olyan kép ami alapján még egy egyszerű haverkodásra sem lennék vevő a kérdezővel, mert annyira problémás eset.

2021. márc. 8. 10:30
 18/23 anonim válasza:
#17: Ez sajnos igaz, a nők leginkább felfelé kaparnak. Én is ezt tapasztaltam. Nagyrészt még az átlagos külsejű nők sem érik be az átlagos férfiakkal, pl. társkeresőkön nekem ez mindennapos élmény. A legtöbb nő 12 éves kortól felfelé elhiszi, hogy ő az istennő, a főnyeremény, akinek alanyi jogon jár a tökéletes férfi. Aki meg csak besavanyodik, annak esélye sincs arra, hogy a helyzete ennél jobb legyen.
2021. márc. 8. 13:10
 19/23 anonim válasza:
Nagy elletmondást vélek felfedezni. Szűz, zárkózott nő vagy, mégis a legnagyobb nyilvánosság előtt akarsz párt keresni. Ne tedd, mert azzal még mélyebb, sosem gyógyuló sebeket szerzel. Amit javaslok: járj nyitott szemmel, ha visszaáll a régi világ menj sokat emberek közé, sportolj, élj a hobbidnak, itt már találkozol azonos érdeklődésű nberekkel. Egyébként a netes ismerkedést, tindert sem tartom ördögtől való dolognak, mivel vonzó vagy, lesz miből válogatnod, ha jól szelektálsz találhatsz neked megfelelő férfit. Fel a fejjel és sok sikert! Ha van még kérdésed üzenetben keress nyugodtan
2021. márc. 8. 15:35
 20/23 anonim válasza:
Szerintem borzalmas ötlet, de ha ezt akarod, csináld. De mintha csak ürügyet keresnél, hogy nyilvánosan szerepelj.
2021. márc. 8. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!