Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek vmelyik műsorba...

Paula12 kérdése:

Szerintetek vmelyik műsorba jelentkezhetnék, hogy megtaláljam a férjem?

Figyelt kérdés

30 éves, szűz, teljesen érintetlen nő vagyok. Így alakult az életem, s már nem látok esélyt arra, hogy a nulla előélettel és pár hetes friss, negatív tapasztalatok után ismerkedni tudjak. Viszont az idő halad. S már szeretnék férjet, családot. Tudom, nevetségesen hangzik, de MOST szeretnék. Szerintetek foglalkozna velem a média, a nyilvánosság, ha egy csinos, 5-10 évvel fiatalabbnak kinéző, tanult, szórakoztató nő vagyok?


Ha igen, hol kéne kezdenem? Én az RTL Klub Fókusz c. műsorára gondoltam.



2021. márc. 7. 22:31
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Ha valóban értelmes lennél, akkor nem hinnéd azt, hogy a hülye tévéműsorokat komolyan lehet venni, főleg nem a megrendezett párkeresős marhaságokat. Egyébként nagyon ritkán van olyan, hogy valaki elsőre megtalálja "az igazit", a te "múltaddal"/mentalitásoddal pedig egyenesen lehetetlen. Persze neked is jogod van még szarabbá tenni az életed.
2021. márc. 8. 17:56
 22/23 Deflohelp válasza:

Nem tart örökké ez a járvány ...

Az eddigieknél több időt és energiát kellene fordítanod arra, hogy SZEMÉLYESEN ismerkedj és társat találj.

Ha szomszédságodban, munkahelyen nem találsz megfelelő partnert,

akkor ismerkedhetsz pl. közös hobbi alapján, klubokat, akár tánciskolát keresve, vagy pl. természetjáró csoportokhoz csatlakozva.

Érdemes lehet részt venned társasutazáson, városlátogatáson

(pénztárcától függ, hogy hová), olyan egyéb programokon,

ahol minőségi (nem leszólítós) ismeretségeket köthetsz.

A turistacsoportok tagjai mindenképpen megismerkednek egymással.


A lényeg, hogy olyan program legyen, ahol akkor is jól szórakozol,

ha éppen nem jön össze tartós kapcsolat.

Sokszor láttam igényes kapcsolatokat születni pl. társasutazáson ...

2021. márc. 8. 18:15
 23/23 anonim válasza:
Élőben ismerkedésnél is ugyanaz lesz, hogy neki senki sem lesz elég jó.
2021. márc. 8. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!