Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szegedi 28 éves srác vagyok.18...

Szegedi 28 éves srác vagyok.185 cm 80 kg sportos alkat barna hajú kék szemű. Sajnos jelenleg nagyon tudok ismerkedni és egyébként is minden szórakozóhely zárva van.Társkeresőkre elvből nem regisztrálok. Ismerkedne velem hasonló korú nő?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 19:26
 1/8 anonim válasza:
kár hogy messze lakunk :(( 176 cm vagyok és 22 éves.
2021. márc. 9. 19:27
 2/8 anonim válasza:

Lehet én vagyok hülye, de gyakorikérdések/ismerkedés/társkeresés rovata miért jobb mint egy xy társkereső oldal/app? Hasonló paraméterű (csak 3 évvel fiatalabb) vagyok, tehát nem kimondottan a felkeresésre válaszolok, de tényleg érdekel, mert sokszor látom, hogy itt "ellenzik" a társkeresőt, míg ezzel a rovattal senkinek sincs problémája vagy legalábbis nem mondja.


Én az ismerkedés témát vírusidőre teljesen félreraktam, majd utána, de érdekel hogy ennyire rossz a helyzet online társkeresőn?

2021. márc. 9. 20:21
 3/8 anonim válasza:
#2 Igen, ennyire...
2021. márc. 9. 20:30
 4/8 anonim válasza:

Ha nagyon tudsz ismerkedni akkor mi a baj? XD

Egyéként ha komolyan válaszolok: sztem a társkeresők nagyon jók. Több ismerősöm jött össze a párjával társkeresőn mint amennyi nem társkeresőn.

Nekem tetszik hogy mire találkozom a lánnyal már átment pár szűrőn. Már van pár közös témánk is. Persze érdemes minél előbb személyesen is találkozni ami most kicsit nehezebb mint máskor.

2021. márc. 9. 20:41
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Igazad van tényleg jól elírtam! :D
2021. márc. 9. 20:44
 6/8 anonim válasza:
Jó hülye aki társkeresőn próbálkozik🤣🤣🤣🤣🤣
2021. márc. 9. 21:21
 7/8 anonim válasza:
1es, hova valósi vagy?😮
2021. márc. 9. 22:32
 8/8 A kérdező kommentje:
6# az is aki idejár kioktatni másokat :) nyílván nem véletlenül akadtál erre a kérdésrete sem!
2021. márc. 9. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!