Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen vagy Badoon megtetszi...

Tinderen vagy Badoon megtetszik valaki nagyon, - de nem tudni hogy a program összerak-e vele egyáltalán- akkor van valami mód a lenyomozására?

Figyelt kérdés

Tudom, néha megadják az insta-profiljukat, de nem mindenki.

Google képkeresővel próbálkoztam, valamint a facebook emberkeresőjével, kevés sikerrel (kevés paramétert lehet megadni).

Volt akit megtaláltam mondjuk, de nem egyszerű a feladat.


Tudom kicsit amolyan zaklatásnak hangzik ez, de én csak jót akarok (magamnak és a lánynak is :D)



2021. márc. 20. 14:35
 1/5 anonim válasza:

Ha a lánynak jót akarsz, akkor békén hagyod.


Ha van közös dolog, akkor be fog adni egymásnak.

Az már más kérdés, hogy ő jobbra vagy balra húzott téged..

2021. márc. 20. 15:33
 2/5 anonim válasza:
Ez egy az egyben zaklatás. Ha nem húz jobbra, akkor nem akar beszélgetni. Ha te lenyomozod az összes szociális médiáját és irogatsz mindenhol meg "Ugyan miért nem beszélsz velem hát csak jót akarok" akkor nem jót akarsz.
2021. márc. 20. 16:30
 3/5 anonim válasza:

Egyáltalán nem garantált, hogy egyáltalán feldob neki. És nem, nincs semmi értelme privátban ráírogatni. Csak a szuperérdekes képek miatt adja meg, vagy rajongókat gyűjt.

Azt üzeni, hogy nem kellesz senkinek.

2021. márc. 20. 16:43
 4/5 anonim válasza:
Hát ha én lányként tudnám azt, hogy valaki ilyenre is képes egy társkeresőn, biztos, hogy többet vissza se írnék neki. Nem véletlenül nem osztok meg mindent idegeneknek.
2021. ápr. 4. 19:18
 5/5 anonim válasza:

Mivel nem ismer, így a szándékaid sem tudja és ebből nem is fog senki jóra következtetni. Már eleve mínuszból indulsz, ha egyáltalán szobaáll veled.

Ha velem valaki ilyet tenne kb menekülnék, ez nem igazán normális dolog :/

Azért vannak ezek a típusú társkeresők hogy pont ezt el lehessen kerülni, nem tetszik, továbbgörget, és semmi következmény. Hadd döntse el ő, és ne te helyette.

2021. jún. 30. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!