Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Online társkeresőkön miért...

Online társkeresőkön miért rak ki magáról rengeteg lány kocsiban, a volán mögött ülő szelfizős képeket?

Figyelt kérdés
Ez egyfajta dicsekvés, hogy "nekem már van saját autóm", és ez talán az ellenkező nem felé egyfajta üzenetként is felfogható? (ha neked viszont nincs, nem én vagyok a te embered, jobb ha tovább lapozol) Vagy ez amolyan "én már nagy lány vagyok, én már autót vezetek" című effektus? Egyfajta vagányságot sugároz az, ha valaki tudatja magáról, hogy ő már rendelkezik jogosítvánnyal, és autót is tud vezetni?

2021. márc. 25. 17:53
 1/6 anonim válasza:

A legtöbb autós szelfi így készül.

-Napellenző lehajt, smink/frizura igazítás céljából.Hú de jól nézek ma ki lőjünk egy képet.

-Ha sokat kell várni valakire és unatkozik.

- Megmutatja, hogy egy rohanós napon is milyen jól néz ki.

Legalábbis én így gondolom, nem látnék bele többet.

Attól meg, hogy fotozkodok egy kocsiban nem jelenti, hogy az enyém, vagy, hogy tudok vezetni.

2021. márc. 25. 18:48
 2/6 anonim válasza:
Nekem az a durva inkább, hogy iszonyatosan magamutogatók, és csodálkoznak h csak dugni akarnak velük. El nem tudom képzelni élő helyzetben milyen az, hogy "fotózz le, Barbi!", aztán a lány megfordul és pucsít, az arca benne sincs, csak a segge. Teli volt ilyen képekkel, és már normális lett náluk, fel sem tűnik hogy nem a kamerába néz.
2021. márc. 25. 19:40
 3/6 anonim válasza:
És annak mi az oka, ha olyan képet tesz ki, amin ott a dátum a sarokban? Pl. 2017.05.06. Mi értelme drága Hölgyek több évvel ezelőtti képeket kitenni? Talán azért, mert ott még jól néztetek ki? Hiszen az első találkozáskor úgyis kiderül mi a valóság.
2021. márc. 25. 20:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ennél már csak az a "szebb", amikor a lány az exbarjátjával együtt virít társkereső oldalon (lehet, hogy harmadik beugrót keresnek). Mindegy. Egyszer én is csináltam egy ilyen szexi autós szelfit. A vezető mellett ülve elővettem egy jó nagy sajtos perecet, amit úgy fogtam, mintha félhülye volnék és kormányt imitálva azt markolásznám. (Szerencsére nem vagyok félhülye - teljesen az vagyok). Nálam ugye a hülyeség alapelem. Az arcom persze nem volt benne, vagyis az összképen szerencsére nem rontott. (Nem, nem raktam fel társkeresőre /még/).
2021. márc. 25. 21:06
 5/6 anonim válasza:
Akkor nosza, rajta! Biztos megtalálnád a másik fél feled. És 2x50%=100% ! 😁
2021. márc. 25. 22:56
 6/6 anonim válasza:

Hmm, a magamutogatás a mai társadalom része, nem kell megérteni, egyszerüen így van. Az hogy ki mit mutat meg magából tükröz némi értelmi színvonalat. Ne háborodj fel ezen, örülj hogy így van, szüröként remekül funkcionál, ránézel a képre, és máris el van döntve, hogy foglalkozol vele vagy nem. Ehhez persze tudnod kell hogy te mit akarsz, mit keresel.

Azt érzem, hogy nem kapsz válaszokat, nincs match-ed, ezért kritizálod mások profilját. Kár ezen stresszelned magad, ettöl nem változik semmi. A pereces-vezetös kép tetszik nekem is, csinálhattad volna arccal is, mint a többiek, jó humorérzéket tükröz. Vállald az arcod, ha takargatod magad az olyan mint ha egy valahonnan letöltött képet tennél föl, plusz magabiztosságot sugároz. Csinálj egy egyszerü de tartalmas profilt, néhány képpel, rövid tömör bemutatkozószöveggel, viszonylag kitöltött adatlappal, látsszon hogy tudod mit keresel. A csajokéval pedig csak addig foglalkozz, amíg elolvasod, megnézed a képeit, ha nem tetszik lépj tovább.

2021. márc. 26. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!