Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van az, hogy bármilyen...

Miért van az, hogy bármilyen kis dolog ki tud ábrándítani a másik emberből?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy pl bármennyire is tetszik egy fiu, minden stimm, de ha akármi, legyen az kisebb vagy nagyobb dolog, akkor rögtön ki tudok belőle abrandulni egy életre.

Nem arra gondolok, hogy nem tudom elfogadni a hibáit (amik természetesen nekem is es mindenkinek vannak), hanem hogy pl egy-egy megnyilvánulás, cselekedet, akár mondat ki tud ábrándítani teljesen.

Írok egy banális példát most. Teszem fel tökre jol elvagyok egy fiúval, beszelgetunk mar egy ideje, de meg talalkozasra nem került sor. Aztán csak beköp egy ilyet, hogy mennék veled zuhanyozni, megmosnam a hátadat, stb.

Nekem ez annyira visszataszító tud lenni, de tényleg.

Vagy csak prűd vagyok:D, s ez mindenkinek elfogadott és senki mást nem zavar rajtam kívül?



2021. márc. 30. 21:59
1 2
 1/19 anonim válasza:
Érzékeny lelkű vagy. Megesik az ilyen😅
2021. márc. 30. 22:11
 2/19 anonim válasza:
Egyem a kicsi szíved, kedves Kérdező, Veled tényleg olyan lehet ismerkedni, mintha üvegcserepeken táncolna az ember...😆 Vagyis nagyon meg kell válogatni, mit írunk/mondunk és azt hogyan kommunikáljuk feléd.
2021. márc. 30. 22:13
 3/19 A kérdező kommentje:

Szokták mondani, hogy valahogy én nem vagyok olyan, mint a többiek:D

De idővel csak "kinövöm", ha egyáltalán ki lehet, vagy ki kell:)

2021. márc. 30. 22:17
 4/19 anonim válasza:

Ha még 20 alatti vagy, simán.

20 és 30 közt csiszolású.

30 után viszont szinte reménytelen.

2-es voltam

2021. márc. 30. 22:20
 5/19 anonim válasza:

Fiúban ilyen vagyokxd

És amiket írtál példák teljesen érthetőek, nem írunk ilyet xd

2021. márc. 30. 22:20
 6/19 anonim válasza:

Elöször azt akartam írni, hogy mert fiatal vagy még és nem kaptál elég pofont az élettől ahhoz, hogy tudjad értékelni az embereket.

De a példát olvasva más a véleményem: teljesen igazad van, aki találkozás ilyeneket ír, abból én is kiábrándulnék. Lehet maradi vagyok, de azért mindennek megvan a maga ideje...

2021. márc. 30. 22:54
 7/19 anonim válasza:
"aki találkozás ilyeneket ír" = aki találkozás nélkül ilyeneket ír
2021. márc. 30. 22:54
 8/19 anonim válasza:
#2: Szerintem a legtöbb nő ilyen. Egy másik kérdésnél írta valaki, hogy férfiként ismerkedni olyan, mintha aknamezőn lépkednél: egy rossz mozdulat, és vége. És valahol igaza is volt.
2021. márc. 30. 22:56
 9/19 anonim válasza:

#8-as Tudnék mesélni, több ízben tapasztaltam..

#2-es voltam

2021. márc. 30. 22:59
 10/19 anonim válasza:
A szexchatet nők szokták kezdeményezni. Vágyják a f...szt. Te meg még kis takony vagy. Minek pasizol?
2021. márc. 30. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!