Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, szeretnétek ismerkedni...

Lányok, szeretnétek ismerkedni velem? 24/n

Figyelt kérdés
És kérlek tényleg csak lányok, eléggé idegesítő tud ez lenni...
2021. márc. 31. 13:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
írj nyugodtan 20/L
2021. márc. 31. 19:26
 2/11 anonim válasza:
Nem
2021. márc. 31. 20:58
 3/11 anonim válasza:
húzz a leszbi kategóriába, és akkor nem ír rád fiú csak csajok!
2021. márc. 31. 20:58
 4/11 A kérdező kommentje:

Társkeresés kategórián belül nincs leszbikus kategória.

De ha ennyire idegesít téged, akkor miért szerettél volna írni nekem?

2021. márc. 31. 21:13
 5/11 anonim válasza:
a biszexek menthetők. homo és leszbi kat.-ban ismerkednek azonosneműek, ismerkedésben meg a heterok. bonyolult kislány??
2021. márc. 31. 21:26
 6/11 anonim válasza:
5.itt is simán lehet ismerkedni leszbikusoknak hisz ott általában nem komoly kapcsolatra mennek hisz szexualitás körben van a leszbikusság nem sima ismerkedésben így azért nehezebb. ÉS itt nincs tiltva az hogy ide is jöhessenek a leszbikus lányok ismerkedni. Nem értem miért zavar ez titeket ennyire. mellesleg a leszbikus témakörben több kamuzós pasi van ahogy tapasztaltam mint itt normális társkeresőben. Ennyit erről! Ha zavar titeket lapozzatok kommentár nélkül. Kérrdező én 23 vagyok nő, szívesen ismerkednék és ne foglalkozz az ilyen válaszokkal hisz ők csak ezt élvezik, beleköthetnek másokba..
2021. márc. 31. 21:30
 7/11 anonim válasza:
Szerintem 6oska a kamus, tuti fiú.
2021. márc. 31. 21:51
 8/11 anonim válasza:

7.persze egyből könnyű ezt mondani..

nem fogok neked magyarázkodni hisz úgyse hiszed el amit mondok de nem vagyok az bár látom itt bárkit fiúnak néztek...

2021. márc. 31. 22:05
 9/11 anonim válasza:
Én is férfi vagyok, de azért jó volt beszólni. Könnyű a meleg statisztikákat férfiakra hárítani, de a nők többen vannak, akik melegek. Ennyit erről.
2021. márc. 31. 22:16
 10/11 anonim válasza:

9.csak azt írtam le amit tapasztaltam...ennyit erről.

Párszor írtam ott ki kérdést és akárhányszor akartam ott ismerkedni szintén leszbikus lányokkal mindig kamuzós pasik voltak és időben kiderült azért.

Viszont itt voltak azért normálisak. Viszont ha férfi vagy akkor minek írsz ide alapból hisz láttad mit kért a kérdező. csak lányok...

2021. márc. 31. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!