Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 23/F vagyok, szeretnék ismerke...

23/F vagyok, szeretnék ismerkedni, vevő rá valaki? A mostani helyzetre való tekintettel próbálom csak meg online is, hátha, amúgy nem szoktam itt ilyet tenni.

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán szuperáltam ebben az egészben, a legutóbbi próbálkozásom (nem online) is nem olyan rég csúfos fordulatot vett és ha nincs is vége, de megsínylette a kapcsolat. Talán csak rosszul választottam (megint).

Egyedülálló vagyok, a szokásosnál türelmesebb, szeretem alaposan kiismerni az embert, mielőtt bármilyen szándékaim is lennének. Legutóbb hibáztam, már fejben elhatároztam magam, ezért esett sz*rul az a rossz fordulat, ez pedig fokozottabb óvatosságot váltott ki belőlem.

Amúgy egyszerű srác vagyok. Ami kell azért teszek, szeretek bármilyen szabadidős tevékenységet, eldolgozgatok, gyűjtögetek a tovább tanulásra, mivel ezt dobta a gép. Vannak terveim, több mindenbe is belevágok azért hátha sül valami, megadom tehát magamnak az esélyt. Nagyon megértő vagyok, elfogadok bármit, néha túlzottan objektív vagyok. Szeretek poénkodni, bármire vevő vagyok, legyen az favicc, fekete humor. Zenében is hasonlóan bármit meghallgatok, mondhatni eléggé nyitott személyiség vagyok. Előítéleteim nincsenek, sosem szidok másokat. A türelmem szinte végtelen, nehéz felpiszkálni engem, de ha egyszer sikerül, akkor kegyetlenül nyers és őszinte tudok lenni, ha a helyzet megkívánja, akár aljas is. Elvagyok a magam kis világában, segítek azokon akik megkérnek rá, de érzem, hogy hiányzik valami.

Nem feltétlen a nagy őt keresem, nyitott vagyok bármire, csak gondoltam ideje lenne már 5 év kihagyás után újra kezdeni magammal valamit. Erre a tavalyi év ébresztett rá. Hasonló korosztály alatt a 20-25 évet értettem, ennél több eltérés nekem nem igazán fér bele.



2021. ápr. 5. 19:34
 1/5 anonim válasza:
Kuldj képet
2021. ápr. 6. 13:34
 2/5 A kérdező kommentje:
Már bocs, de ez így kicsit sovány. Egy kis enerigabefektetés egy felületesebb ismerkedéshez azért csak menne, mielőtt képet cserélünk, nem?
2021. ápr. 6. 18:28
 3/5 anonim válasza:
Nem, mert ha nem jossz be, akkor minek ismerkedjek veled?!
2021. ápr. 6. 18:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy részről jogos, de számomra a külső nem elsődleges szempont, ezért is nem képküldözgetéssel terveztem indítani.
2021. ápr. 6. 18:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy "küggy képet"-szerű kérésre meg aztán végképp nincs nagy kedvem képet küldeni.
2021. ápr. 6. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!