Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok ! Van kedvetek ismerked...

Lányok ! Van kedvetek ismerkedni egy elvarázsolt, megátkozott férfival?

Figyelt kérdés

#férfi #Megátkozott
2021. ápr. 6. 20:46
1 2 3
 11/28 anonim válasza:

Nem arról van szó, hogy lenézem a gyakorisokat, még kiskorúnak számítok, ezért nem akarok privát információkat megosztani, olyan embereknek akiket nem ismerek.


Nem azért vagyok fent gyakorin hogy élettárst találjak vagy férfit/fiút rövid kapcsolatra. Persze attól még szívesen megismernék embereket. Főleg a saját korosztályomból.

2021. ápr. 6. 23:00
 12/28 anonim válasza:
Mit jelent az elvarázsolt?
2021. ápr. 6. 23:53
 13/28 anonim válasza:
Miért gondolod, hogy el vagy átkozva?
2021. ápr. 7. 00:14
 14/28 A kérdező kommentje:

Azért gondolom mert hiàba próbàlok ismerkedni lànyokkal akàr csak baràtsàg céljàból,vagy eltűnnek ,vagy ignoràlnak,esetleg levegőnek néznek .

Kedves vagyok velük,érdeklődő de mindig ugyan az a vége .

Úgy érzem mintha szellem lennék és àtok ülne rajtam mert nem értem miért csinàljàk ezt ha nem adok rà okot :(

2021. ápr. 7. 06:27
 15/28 anonim válasza:
#11 ha kiskorú vagy,minek neked egy férfi?
2021. ápr. 7. 15:26
 16/28 anonim válasza:
Lehet túl unalmas vagy,meg nem jóképű.
2021. ápr. 7. 15:27
 17/28 A kérdező kommentje:

Azt értem én de attól még gondolom annyit megérdemlek én is hogy azt mondják hogy ne haragudj de nem akarok tőled semmit.

Vagy olyan keveset érek hogy még egy visszautasítást se kaphatok?

2021. ápr. 7. 15:50
 18/28 anonim válasza:
A lányok sem szeretnek nyíltan visszautasítani. Nekik is kellemetlen.
2021. ápr. 7. 16:46
 19/28 A kérdező kommentje:

Áh értem, akkor jobb a ghostolás?

Szerintem akiben van becsület és gerinc az legalább ennyit megtesz .

Ennyit mindenki megérdemel.

2021. ápr. 7. 17:12
 20/28 anonim válasza:
Kérdező, az igazság az, hogy nem hozod őket izgalomba semmivel, neten a lányoknak jó külső dominál, ha nincs meg benned semmi pozítívan nem érzékelnek belőled! Nem vagy túl helyes pasi. Ez az igazság, de ez tudod valamivel kompenzálni? Például vannak olyan képeid amiken társaságban vagy? Feltudsz mutatni legalább egy autót, vagy hogy melózol és jól érzedmagad? Kisugárzás is sokat számít. Ha ezek dolgok nimcsennek meg, nem fognak szóba állni veled. Kezd valamit magaddal.
2021. ápr. 7. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!