Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok ! Van kedvetek ismerked...

Lányok ! Van kedvetek ismerkedni egy elvarázsolt, megátkozott férfival?

Figyelt kérdés

#férfi #Megátkozott
2021. ápr. 6. 20:46
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Az a probléma kedves válaszoló hogy nincs baj a külsőmmel.

Legtöbb nő a fél karját adná azért amit én tudnék neki nyújtani mint férfi csak nem ismernek.

Amit leírtál nekem azok a felszínes dolgok.

Amelyik nőnek ez számít az nekem soha nem kellene :)

Azt elfelejtettem mondani hogy nekem nem egy lány kell, nekem a hozzám való nő kell egy életre.

Bár eddig szerencsém volt mert valami fent nem akarja hogy rossz nőkkel jöjjek össze mert utólag mindig kiderült nagyon nem voltak hozzám valók.

Szóval lesz majd egyszer egy nő akit érdeklek mint férfi és hidd el sokkal jobb élete lesz mint a nők 95%-nak :)

2021. ápr. 7. 18:05
 22/28 anonim válasza:
De valami baj csak van veled,hogy a jóképűseged ellenére nem terveznek veled.
2021. ápr. 7. 18:10
 23/28 A kérdező kommentje:

Tényleg nem tudom amúgy, de eddig nem volt olyan aki mondjuk megfelelt volna, csak azt hittem hogy volt, de valamiért mindig kiderült hogy nem jó ember.

Csak furcsa ha mondjuk még beszélgetni sem akarnak velem, mert ahhoz nem kell jó kinézet és egzisztencia.

Szóval nem igazán értem én sem, lehet tényleg az átok :D

2021. ápr. 7. 18:17
 24/28 anonim válasza:
Átkok nem léteznek.
2021. ápr. 7. 18:40
 25/28 anonim válasza:
Nagyon válogatós lehetsz.Tökéletes nő nincs,fogadd el.
2021. ápr. 7. 18:43
 26/28 anonim válasza:

20 as válaszoló vagyok.


A nők nem mondják a képedbe hogy nem vagy az esetem! Úgy kezelik le, hogy ingorálnak, nem reagálnak, ez bizony egy válasz is, hogy na csak nem nézel ki jól ahogy te gondolod. Ha mondtak is ilyet hogy "nem vagyo rossz" stb, nem akartak megbántani. valószinű volt nálad jobb, akiket választottak! Minden dolog arra utal, hogy nem vagy lányok esete, ezt fogadd el! Amit magadról gondolsz, az egy dolog, ha magad jóképűnek látod, az még a helyzeten nem változtat, hogy bizony nő szemmel, női izléssel bizony nem ütöd meg azt a színtet, hogy 'megtörjenek' miattad.lehet tényleg nem vagy csúnya, de nem is kell annak lenni hogy ne legyen sikered, elég az átlagos külső, ha ezt nem kompenzálod valamivel, a dolog nem fog változni. Szerintem szürke, és átlagos pasi vagy. Hisz minden dolog errr utal, ha nem így lenne nem lennél ilyen gondba.

2021. ápr. 7. 18:56
 27/28 A kérdező kommentje:

Már mint olyan gondban hogy nem találom életem párját?

Gondolom az nem 2 perc alatt megy.

Nem én mondtam magamról, más nők , illetve a volt párom is gondolom nem a semmiért volt velem 6 évig :D

Én nem gondolom hogy annyira jól néznék ki :)

Ha szürke vagyok akkor szürke, az élet már csak ilyen.

Bár szerintem a legtöbb férfit meg tudom ugrani egy hosszútávú kapcsolatban, ahol már lehet jobb lenne a szerető és kedves szürke, mint a kezelhetetlen és megbízhatatlan színes egyéniség :D

De hát mindenki úgy éli az életét ahogy akarja.

Én azt a nőt keresem aki hozzám való, mert ő nagyon fog értékelni, bármennyire is vagyok szerintetek szürke :)

2021. ápr. 7. 19:10
 28/28 anonim válasza:

Itt nem ez jön le kedves kérdező!


'Azért gondolom mert hiàba próbàlok ismerkedni lànyokkal akàr csak baràtsàg céljàból,vagy eltűnnek ,vagy ignoràlnak,esetleg levegőnek néznek .


Kedves vagyok velük,érdeklődő de mindig ugyan az a vége .


Úgy érzem mintha szellem lennék és àtok ülne rajtam mert nem értem miért csinàljàk ezt ha nem adok rà okot :('


Már meg miért állítasz mást?

2021. ápr. 7. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!