Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt bbw/ssbbw testalkat...

Vannak itt bbw/ssbbw testalkatú lányok?

Figyelt kérdés
Olyan lányokat keresek akik nagyon molettek és szívesen ismerkednek:)

2021. ápr. 7. 17:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/107 anonim válasza:

Az utolso egy troll, aki pontosan megrekedt azon a szellemi szinvonalon, amikor dagadt volt es stresszelt ez miatt...es most ugy erzi hatalmaban all oltogatni aki kover.

Felvilagositalak, gyerekkorom ota tarto kuzdelem az eletem, 30eves vagyok 150+ kilo de se cukor, se vernyomas problemam nincs. Ellenben kaamszkorom ota Hashimotoval vagyok diagnosztizalva.

Minden hetvegen kirandulok (legutobb 288m magassagba kapaszkodtam fel), heti tobbszor kardiozom amennyit tudok, nem vagyok lusta igenytelen. Meg ha te magadbol is indulsz ki!

En mar -40 kiloval is elegedett lennek pl. es eszembe sem lesz oltogatni aki nalam koverebb, sot! Nem mindenki zabal meg ha te azt is hiszed!

Es nem mindenki akar topmodell alkatu lenni, koszi en szeretem a nagy seggem, ha ezert nem elem meg a 70-80 evet, hat ez van. Mas vekony embernel se garancia! Egyebkent sem termeszetes, hogy valakit a mai orvostudomany eletben tart mindenfele gyogyszerrel es kezelessel, de magat lefurdetni se tudja vagy a boltig elmenni, mert olyan idos...errol ennyit.

2021. ápr. 11. 15:47
 22/107 anonim válasza:
Igen tehát óvatosságra, odafigyelésre intés=oltogatás. Szuper. Na igen, ezzel a fajta önbecsapással és frusztrációval már nem lehet mit kezdeni. 150 kilósan sem cukor sem vérnyomás probléma hát persze. Biztos van aki ezt elhiszi, csak annak valószínűleg nem kéne.
2021. ápr. 11. 16:00
 23/107 anonim válasza:
Sziasztok! 41/175/120/Bp/L. Ha valaki szeretne ismerkedni, privizhetünk :)
2021. ápr. 11. 20:49
 24/107 anonim válasza:
Van igazság abban,amit 14. mond és egyáltalán nem látom,hogy oltogató stílusban írná.
2021. ápr. 11. 21:00
 25/107 anonim válasza:
22es: Pedig igy van! Huzd ki a fejed a popodbol es tanulj nemi tiszteletet embertarsaid irant! Ne itelj, hogy ne iteltess!
2021. ápr. 14. 18:56
 26/107 anonim válasza:

14-es gyakorlatilag azt írja: "ti rosszak vagytok, baj van veletek". Mi ez, hanem oltogatás?


Én is szoktam amúgy beszólogatni, de csak agresszív embereknek, akik mondjuk eleve mások ellen vádaskodva, hőbörögve, támadólag nyitnak kérdést.


De így lerohanni több embert, akik épp egy gyengeségüket a világ elé tárva ismerkedni próbálnak, több, mint tiszteletlenség. Ez agresszív, érzéktelen, egoista suttyóság.


És nem, ezt nem lehet azzal kimenteni, h "de ez nem oltás, mert nem használt csúnya szavakat". Pont leszarjuk a csúnya szavakat. Az egész téma felhozása és az azt követő további önfényezés, fölényeskedés, oltogatás volt úgy gáz, ahogy volt. Alja emberre valló stílus ez. Na ennyit erről.

2021. máj. 15. 07:22
 27/107 anonim válasza:
Itt vagyok én is "molett" lánynak. Budapesten, 28 évesen.
2021. máj. 16. 15:06
 28/107 anonim válasza:
Miert a 30 as korosztalynak jönnek be a dagig ? 😅
2021. máj. 17. 08:25
 29/107 anonim válasza:
23 vagyok és nekem is bejönnek :D bár lehet lélekben már 30-as korosztály vagyok? hmm
2021. máj. 17. 09:04
 30/107 anonim válasza:
Én már az 50-es korosztály vagyok,s imádom a kövér nőket.Ahogy korosodom,az egyre kövérebbeket......
2021. máj. 17. 10:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!