Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedvetek ismerkedni...

Lenne kedvetek ismerkedni velem csajok? 17F vagyok, a többit lent találjátok :D

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok Debrecenből, kicsit introvertált, de egyátalán nem antiszoc. Szeretek magamban lenni, és merengeni az élet dolgain. Ez nyálasnak, meg nagy pofájúnak hangzik, de szeretek komolyabb témákban gondolkodni. Érzékeny a lelkivilágom mi tagadás, de nem vagyok a bőgős, sírós fazonok egyike. Olyan lánnyal ismerkednék, aki felismeri bennem azt, amit más talán nem lát meg bennem... A lényeg, hogy fontos legyek neki, és én mindent megteszek azért, hogy megháláljam! Szeretem, ha törődnek velem, és én azt duplán szeretem viszonozni. Lehet agglomerációból is lány, akit érdekelnék... 18+-os dolgokat is megdumálhatunk, akármit :)

2021. ápr. 15. 22:09
 1/10 anonim válasza:
Pityu?
2021. ápr. 15. 22:35
 2/10 anonim válasza:

Kosz nem


18 L

2021. ápr. 16. 05:33
 3/10 anonim válasza:

Nem


16l

2021. ápr. 16. 16:08
 4/10 anonim válasza:
bizti aranyos lehetsz
2021. ápr. 16. 17:18
 5/10 George34 válasza:
Ugyan már lányok, nem is láttátok még a legényt. :D
2021. ápr. 16. 22:05
 6/10 anonim válasza:

[link]


Hey man gay man pick up the soap

2021. ápr. 16. 22:09
 7/10 anonim válasza:
Ha az esetem vagy, akkor persze :D 16L
2021. ápr. 16. 22:10
 8/10 anonim válasza:
Sajnállak, te biztos egy jószívű ember vagy, de ezek a lányok... csak ezeknek a ratyi,bokamutató kis bu***nak áll a világ akik halottak belülről... Kitartàst! 17/f Debrecenből😉
2021. ápr. 17. 03:27
 9/10 anonim válasza:

Sok sikert neked!

Te biztos egy kedves és aranyos srác vagy! Akit ezek a lányok nem érdemelnek meg.:) 17/f.

2021. ápr. 17. 11:25
 10/10 George34 válasza:

Kedves kérdező!


Ha fel akarod magadra hívni a figyelmet társkeresési célból, akkor mindig az erőségeidet világisd meg, soha ne a gyengéiddel probálj érdeklődést kelteni.

Mert a kereső célja az hogy nálánál jobbat talájon, a nők esetében meg külön elvárják hogy az ílletőt személy erős egyeniségű legyen, akire tudnak támaszkodni és nőnek érezhetik magukat.

Az hogy magadnak valónak mutatod be magad, az nem jelent nekik izgalmat/érdekességet.


Ha nem tudsz semmi vonzó dolgot "mutatni",akkor nem fogod magad tudni eladni.


Ezért kell elsőbb fejleszteni magad, mielőtt társat keresnél.


Sok sikert!

2021. ápr. 17. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!