Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért fontos nekem a külső? 17f

Miért fontos nekem a külső? 17f

Figyelt kérdés

Mint azt írtam fontos a külső nekem mármint nem jönnek ősze olyan lányal,aki nem tetszik nekem.


(Amúgy nincsen nagy igényem szerintem csak vannak szempontok,amiknek alapnak kéne lennie.)


csomó vonzó lányt láttok olyan pasikal,kik átlagosak és kicsit ducik.(és ne gyertek azzal ,hogy pénzesek)

Persze igényesek és nem büdösek,nincsen semmilyen bőr hibalyuk


És ilyet fordítva nem!


Szóval ez,hogy lehet? A fiuknak miért fontosabb a külső mint a lányoknak?



2021. ápr. 17. 00:12
 1/7 anonim válasza:

Jó kérdés. Talán, mert ezen a legtöbb nő képes 'túl látni'. Sztereotípia szerint a nők érzelmesebbek, a férfiak inkább..érzékíbbek.

De igazából ez nem is mond semmit🤷🏼 nekem is rohadt fontos a külső; hogy kinek mi a fontos? Ízlések és pofonok.

Bár tapasztalatból mondom, hogy nem minden lány olyan elragadó, mint amilyennek mutatja magát. A smink csodákra képes:) ezt lányként mondom.

2021. ápr. 17. 00:27
 2/7 anonim válasza:

Miért ne lehetne? Az is számít, akkor is, ha nem a legfontosabb


Főleg, ha arra gondolunk, hogy legyen egészséges

2021. ápr. 17. 01:18
 3/7 anonim válasza:
Jobban járnál, ha inkább megtanulnád leírni a “hibájuk” szót “LY” NÉLKÜL...
2021. ápr. 17. 01:40
 4/7 Gymnospermatophyta válasza:

Szerintem mindenkinek számít vamamilyen szinten, csak mindenkinek más tetszik. :)

Egyébként fordítva is van ilyen, nem is kevés.

2021. ápr. 17. 07:15
 5/7 anonim válasza:
Mindenkinek számít, ez egyértelmű, hogy nem jönne össze senki olyannal, aki neki esztétikailag nem szimpatikus. Igen, szoktak itt írni férfiak olyat, hogy nekik nem számít, de ez azért van, mert már megkeseredettek és mindegy nekik, csak vagina legyen a lába közt. De ez más. Alapvetően mindenkinek számít a külső.
2021. ápr. 17. 08:09
 6/7 anonim válasza:
Nőjél fel és megtudod!
2021. ápr. 17. 10:31
 7/7 anonim válasza:

Először is ezt ne úgy vedd, mintha szégyellni kéne, mert lesznek, akik ezt mindenféle felszínességnek kiabálják.


Sokféle vonzalom / vágy / élvezet van a világon. Ilyen például az esztétikai szépség élvezete, a másik meg a test alakzatának láttán kényszeredetten fellépő fizikai vágy. Mindkettő úgymond külsőség, és ezek olyan dolgok, amit igazán csak a hímneműek értenek. És nem csak hogy értenek, számukra ez kikerülhetetlen tényező. Olyat te még nem láttál, hogy nők forgassák a fejük az utcán a jófenekű srácok után, akiknek még a nevét se tudják, legfeljebb utána, és akkor sem azért. A hímneműeknek tetszik, vagy sem: külsőségek látványán alapul a vágyuk, és ez olyannyira így van, hogy amikor pl. az úgynevezett melegek közül ki kéne válogatni, hogy ki az, akinek nem orientációs mássága van, hanem valójában transznemű nő, akkor ez az egyik leghamarabb szembetűnő különbség, vagyis hogy teljesen más megközelítésben vonzódik, akihez vonzódik, az mindegy is, kihez. Ezzel csak azt akarom mondani, hogyha te nem így működnél, vagyis nem külsőségektől indulna be a nemi vágyad, hanem mindenféle kedves szavaktól, hősiességtől, kisugárzástól, talpraesettségtől, diplomák számától, pénztárcavastagságtól, akkor nem is lennél pszichológiai értelemben fiú. A nőket meg (sajnos) nem igazán érdekli a hapsijuk kinézete, ezért is volt megengedhető a korábbi évszázadokban, hogy a férfiak úgy nézhessenek ki, mint egy szarakkás, nem kell szépíteni... A nőket leginkább olyan értelemben érdekli a férfi külsője, hogy erőt sugározzon, tehát lehetőleg legyen széltében, hosszában nagydarab, vállas, ennél mélyebben nem, de valójában ez sem egy külső vágy, hanem egy elvont vágy, a biztonságérzet vágya. A fiúknál viszont megvan centire, hogy milyen alkatra izgul fel akaratlanul is, és milyenre nem tud felizgulni, ha fejre áll se - persze mindenkinél más a tól-ig. És ez nem felszínesség kérdése, hanem így működik az emberi faj. Nyilván a fiúknak se mindegy aztán, milyen a lány belsőleg, mert nem mindegy, hogy csak külső iránti vágy lesz belőle, vagy életre szóló lelki szerelem is.


(Evolúciós okokból valószínűleg azért van így, mert a szaporodás sikeressége a lényeg. A nem így működő fajkísérletek már kihaltak. A fiatalabb szebb, az idősebb rondább: viszont a szép, fiatal nő még fog tudni gyereket csinálni, azért érdemes arra hajtani, az idősebb férfi viszont meg tudja már teremteni azt a biztonságot, ami egy családhoz kell. Ezért a nőkből "kikapcsolták" azt az undort, amit egy férfi egy másik korosodó férfi külsejére ránézve érez. A helyes, de zöldfülű fiúcska családeltartásra még képtelen, mert nincs meg a társadalmi rangja, meg a fizikai ereje: értsd a szoptatós anyuka ott fog éhenhalni a gyerekkel együtt a barlangban. Na ezért van, hogy a nők a belső értékeket, képességeket, talpraesettséget, a férfiak viszont a külső megjelenést, szépeséget nézik.)

2021. ápr. 17. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!