Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem erdeklem? Nagyon jól...

Nem erdeklem? Nagyon jól elbeszelgettem egy fiuval. Elkoszont este azota nem irt.

Figyelt kérdés
Akkor valoszinuleg nem erdeklem ha ma nem irt ram?

2021. ápr. 19. 22:21
 1/9 anonim válasza:
Ebben nem lehetsz ilyen biztos. Lehet, hogy még nincs miről beszélnie, mert nem igazán ismer.
2021. ápr. 19. 22:37
 2/9 anonim válasza:
Lehet nem akarja, hogy esetleg az legyen róla a feltételezésed, hogy nyomulni akar.
2021. ápr. 19. 22:42
 3/9 anonim válasza:
Lehet, hogy azért nem ír, mert azt akarja kideríteni, hogyha ő nem ír, te írnál-e rá. Szóval, hogy érdeklődsz-e felőle. De amúgy kitudja, sosem tudhatod biztosra.
2021. ápr. 19. 22:55
 4/9 anonim válasza:
Egyszerűbb lenne, ha te írnál rá, biztos, ami biztos, csak lehet azért nem kezdeményez ő, hogy ne az a feltételezés jöjjön le neked róla, hogy nyomulni akar.
2021. ápr. 19. 23:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom😊 ha irna meg utana en is irnek neki. Remelem akkor fog meg a napokban irni
2021. ápr. 19. 23:12
 6/9 anonim válasza:
Írhatsz neki te is, ha zavar, hogy nem beszéltek.
2021. ápr. 19. 23:15
 7/9 anonim válasza:

Ezt akartam mondani, amit 6-os írt.


Mert lehet, hogy nem akarja, hogy ha mindig ő ír rád elsőnek, azt feltételezd róla, hogy nyomulni akar.

2021. ápr. 19. 23:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy en jeloltem be szoval ugymond en kezdemenyeztem... Csak o ramirt, es nagyon jol elvoltunk..ezert sajnalom hogy nem ir. En azert nem akarok irni mert azert nem szeretnek folyton en kezdemenyezni
2021. ápr. 20. 09:21
 9/9 anonim válasza:
Csak van élete valszeg, nyugodtan irhatsz neki, köszönj rá vagy küldj vmi emojit aztán majd reagál
2021. ápr. 20. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!