Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinder mennyira alkalmas...

Tinder mennyira alkalmas arra, hogy komolyabb kapcsolat alakuljon ki, kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Kérdés adott 17 éves lány vagyok, sosem volt még kapcsolatom, ami kissé frusztrál.(persze nem bármi áron akarok) Gondoltam adok egy próbát a Tinder-nek. Kinek mi a tapasztalata, vannak normális/normálisabb emberek?



Ui.: Tudom, hogy a Tinder-hez 18-nak kell lenni. Szerintem azt a pár hetet kibírom, amíg betöltöm.



2021. máj. 1. 19:06
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Igazából kép alapján is könnyen lehet szűrni. Illetve ha nincsen bemutatkozó, akkor már gyanítható, hogy nem komolyat akar az illető. A félmeztelen, illetve autóval pózolós, meg hasonló sablonképek nálam mentek a kukába egyből. Sok rendes ember van fenn egyébként. Bár nekem kapcsolatom nem lett onnan, de barátság alakult ki. Elég eszed van szerintem ahhoz, hogy felismerd, akinek nem azonosak veled a céljai. Jól kell szűrni, és akkor nem lesz gond. :)
2021. máj. 2. 10:52
 22/31 anonim válasza:
Én ugyan már nem tizenéves vagyok, és volt több kapcsolatom is, de így is kiborultam a tindertől. Nem ajánlom, nekem a béka segge alatt lett tőle az önbizalmam, egy hónap után töröltem. Nem tudom hogy a te korosztályodba tartozó fiúk mennyire szoktak társkeresőzni, ebben nincs tapasztalatom, de én pl az elsotalalkozas.hu-t ajánlom.
2021. máj. 2. 11:02
 23/31 anonim válasza:
na pont ez a baj, hogy minden no csaladot alapitani megy tinderre, ezert olyan marha unalmas es lassu az egesz...
2021. máj. 2. 14:18
 24/31 anonim válasza:
#23 Tényleg marha rossz, hogy nem könnyűvérű r1bik járkálnak föl a Tinderre, hanem rendes nők, akik komoly kapcsolatra vágynak, ja várj, nem is
2021. máj. 2. 15:12
 25/31 anonim válasza:

dehogynem, qrvára lehúzzák a színvonalat... Nem azt mondom, hogy dugni járok oda, vagy hogy arra való lenne, de könyörgöm, lazuljunk már el az ég szerelmére... nem kell meztelen képeket küldeni, már az is elég lenne ha lehetne kötöttségek nélkül akármiről beszélgetni, találkozgatni, erre nincs is létező szó amúgy, esetleg az angol "friends with benefits" de ez se teljesen jó szó mert ez amolyan szexről szól csak, én valami olyasmire gondolok mint valami alkalmi barát/barátnő, akivel el lehet menni túrázni akár, lehet csak szexelni, vagy tudomis én elmegyek a díjátadójára mert támogatom de ha vége van megyek haza xboxozni a haverokkal, mert nincs kötöttség, de akár a végén egy rendes párkapcsolat is lehet belőle. De persze nincs ilyen, mert ezek az idióta kapcsolatfüggő nők vannak mindenhol, akik 2bites rendszerben működnek, vagy párkapcsolat vagy semmi.

És akkor csodálkoznak hogy a férfiak meg qrvára nem vevők az ilyenre és megy a rinyálás hogy csak a dugásról szól a tinder, ami persze közel sem igaz.

2021. máj. 2. 15:17
 26/31 anonim válasza:
#25 Nem a nők ilyenek, az emberek zöme ilyen, tehát a férfiak is javarészt ilyenek. Szerintem érthető, ha sokan nem akarnak egy ilyen kapcsolat beütésű, de inkább baráti viszonyt, amiből talán majd lesz valami vagy nem, mivel az ilyenek zömmel csak rabolják az ember idejét, mert ezekből valszeg nem lesz semmi komoly, márpedig az ember idővel szeretne megállapodni, és ahhoz az kell, hogy egy hasonló beállítottságú, komoly kapcsolatot kereső emberrel ismerkedjen valaki.
2021. máj. 2. 15:27
 27/31 anonim válasza:
én meg nem tudom mit akarok, nem vagyok ráfeszülve az ilyen dologra, és élvezni akarom csak az életet és szarni bele, isten bocsáss ha másoknak nem tetszik ez a gondolkodás mód, de ez már közel sem az a világ mint ami régen volt hogy huszonévesen az embernek gyereke, saját háza meg 2 állása van... Na ehhez partnert találni nehéz baromira, mondjuk 'ha nem hát nem' alapon nem is nagyon bánt a dolog, inkább csak az, hogy "minket" köpködnek a nők javarészt, mert épp nem egyezik a világnézetünk, de persze azért felmennek Tinderre, ami elvileg ugye az alkalmi kapcsolatra lett kitalálva, és hozzák magukkal ezt a fészekrakó hozzáállást, és már ott tartunk, hogy csak ilyenekkel van tele a nők oldaláról, férfiak meg szerintem ennyire nem akarnak elköteleződni, habár sose kerestem férfiakra, de a leírtak alapján... És ebből csak állóháború lesz, mert senki semerre :D
2021. máj. 2. 15:41
 28/31 anonim válasza:
#27 hát nem tudom, én csak hallomásból tudok ezekről az alkalmit kereső férfiakról, mert se én nem vagyok ilyen, de se az ismerősi körömből nem ismerek ilyet xD A környezetemben mind vagy rendes kapcsolatban vannak, vagy komoly kapcsolatot keresnek, és most férfiakról beszélek, huszonévesekről
2021. máj. 2. 19:02
 29/31 anonim válasza:

Szerintem 17 évesen nem éri meg a Tinder, főleg most, hogy mindjárt nyitnak a dolgok.

A Tinderes ördögi kör:

Ha nem tudod mit szeretnél, nem menj oda. Ha meg tudnád, akkor eleve nem is gondolkoznál rajta.

Annak, hogy fekszel az ágyon és jobbra-balra tologatod az embereket ára van.

Inkább kezdj el diákmelót nézni, ha jól nézel ki és szép a mosolyod, garantálom, hogy ott is eljutsz odáig ameddig a Tinder vinne, (csak mellette keresel is)

2021. máj. 3. 08:58
 30/31 anonim válasza:
Én akkor regisztráltam fel Tindere amikor még tiniként is lehetet használni. 5 matchem volt, 5-ből 1 lány írt vissza, de a másnap törölt, de neked hajadonként könnyű dolgod lesz.
2021. máj. 9. 22:13
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!