Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinder mennyira alkalmas...

Tinder mennyira alkalmas arra, hogy komolyabb kapcsolat alakuljon ki, kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Kérdés adott 17 éves lány vagyok, sosem volt még kapcsolatom, ami kissé frusztrál.(persze nem bármi áron akarok) Gondoltam adok egy próbát a Tinder-nek. Kinek mi a tapasztalata, vannak normális/normálisabb emberek?



Ui.: Tudom, hogy a Tinder-hez 18-nak kell lenni. Szerintem azt a pár hetet kibírom, amíg betöltöm.



2021. máj. 1. 19:06
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:

Szerintem nem a legjobb a tinder, de nyilván, próbáld ki.

Én 22 éves vagyok, férfi, és szintén kapcsolatot keresek, de nekem a tinder nem jött be...

2021. máj. 1. 20:04
 12/31 A kérdező kommentje:
Mi volt a probléma? Ha szabad megkérdezni?
2021. máj. 1. 20:06
 13/31 anonim válasza:
Nagyon sokan nem komoly kapcsolatot keresnek, és én leginkább azt szeretnék. Illetve, természetesen lehet, hogy velem van a probléma, de én egy olyan társra vágyom, akivel kiteljesedhetek, akivel boldog lehetek, és akit boldoggá tudok tenni. Az ott lévő lányok nagyrésze (természetesen nem mindenki) nem ilyen :)
2021. máj. 1. 20:09
 14/31 A kérdező kommentje:
Hallottam azt is, hogy elég sok lány csak instagram követőket "toboroz" és legtöbb válaszra sem hajlandó. Ezeket szomóruan is hallottam... de sajnos nehéz vele mit csinálni. Volt más app ami bevált Tinder helyett, vagy elengedted?
2021. máj. 1. 20:11
 15/31 anonim válasza:
#14 8 as vagyok, ez igaz sokan kiírják instájukat, hogy ott kövessük be/ ott írjunk neki. De se tinderen, se instán nem válaszol. Nekem ezért nem vált be, mert nem kaptam választ, szinte senkitől, hiába voltam kreatív, és nem csak egy “szia mizu”-val indítottam.
2021. máj. 1. 20:17
 16/31 anonim válasza:

Van az ismerősi körből több pozitív tapasztalat is Tinderről, mind lány/nő és hosszú távra keresett.

Bezzeg a fiú haverjaimnál egyiknek se jött össze ott semmi. Mondjuk logikus is, egy fiúnak évente jön pár darab like (vagy mi a neve ott), egy lánynak meg gyakorlatilag az első napon 100+.

2021. máj. 1. 20:19
 17/31 anonim válasza:
A tinderen fizetős dugócsajok vannak, nem?
2021. máj. 1. 21:06
 18/31 anonim válasza:
Szia! A kérdésedet olvasva, meg kell mondjam, teljesen magamra ismertem :D Mit szólnál egy kis beszélgetéshez? (ígérem, nem egy 40+os szakállas férfi vagyok :D)
2021. máj. 1. 21:31
 19/31 anonim válasza:

Már 2 éve vagyok együtt barátnőmmel és lassan 1 éve együtt élünk.

(Én 23, ő 21 éves)


A lányok többsége akivel én találkoztam (kb 25) komoly kapcsolatot keresett. Nagyon kevés volt, aki csak "szórakozni" akart volna, ami jó volt mert én is komolyan gondoltam.


Persze lehet másoknak más a tapasztalatuk, de az én profilom leginkább az ilyen embereket vonzotta be.


Viszont a férfiak terén jóval kevesebben keresnek komoly kapcsolatot.

2021. máj. 2. 00:01
 20/31 anonim válasza:
Kollégám is Tinderen találta meg a párját. Azóta össze is házasodtak.
2021. máj. 2. 07:37
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!