Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagyon hasonlítunk a legjobb...

Nagyon hasonlítunk a legjobb barátnőmmel. Folyton összekevernek minket, stb ő mindenkinek kell én pedig szinte senkinek..Miért?;(

Figyelt kérdés

Egy idősök vagyunk, tényleg nagyon hasonlítunk egymásra és nem ertem, hogy nekem miért nem jön össze soha senkivel sem, míg neki állandóan van valakije? Utána szinte futnak a fiúk, mondom, ha nagyon akarná akárkit megkaphatna. Míg itt vagyok én, soha nem volt barátom, az első csókom se volt még meg és 19 vagyok. Igaz én eléggé válogatós vagyok, jobban megnezém kivel van dolgom, de én sem a tökéletességre megyek, csak ritka az olyan, aki tényleg tetszik annyira, hogy össze is jönnék vele. És mikor tetszik is valaki és beszélek vele, úgysem jön össze , mert úgy erzem nem tartanak eléggé értékesnek, hogy ne csak egy opció legyek, hanem tényleg engem akarjanak barátnőjüknek. Ez van az én részemről, de azt vettem észre, hogy a fiúk is így vélekednek rolam. Vagy lehet, hogy tetszem nekik, de sose kezdeményeznek szinte (csak ilyen idióták)

Most is neten beszélgettem egy csavoval több, mint egy hónapig minden áldott nap..(persze beleéltem magam)de most a napokban abbamaradt a beszélgetés, még csak találkozni sem hívott el, pedig jól megértettük egymást, és én szerettem volna többet, de úgy látom én sosem kapom meg azt, hogy egy fiú akarjon engem, tegyen azért, hogy az övé legyek, mindig csak egy opció vagyok mindenki számára, arról nem is beszélve, hogy valaki teperjen értem, pedig nem teszem az elérhetetlent.

Talán az még fontos, hogy eléggé visszahúzódó vagyok, barátnőmhöz képest (történtek régen dolgok, amik eléggé visszahuztak az önbizalmambol)

Adjatok tanácsot kérlek, már kezdem feladni a reményt, hogy valaha is összejön valami valakivel, mert úgy vagyok vele, hogy annyira ritkán tetszik meg valaki “úgy” olyankor minden energiámat ebbe a kapcsolatba fektetem úgymond (nem is beszélek addig mással) de nem éri meg ez a beketetett energia, mert úgysem térül meg, úgysem lesz belole semmi.


2021. máj. 3. 10:22
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Fejlesztened kell magadata.


Egyébként milyen fiúra vágysz, introvertált, extrovertált, bulizós/ nem bulizós? Mert az is lehet, hogy rossz helyen keressel.

2021. máj. 3. 11:47
 12/22 A kérdező kommentje:

Nincs egy konkrét ideálom. Csak értsük meg egymást és ennyi.

És igen..elkezdem magam fejleszteni kívülről-belülről, mert ez így nem mehet tovább. A napokban kezdtem el edzeni is, magamért meg azért is, hogy igenis bánják meg, hogy leszartak!

2021. máj. 3. 17:44
 13/22 anonim válasza:
Nagyszerű célok XD na majd sirsz teis a normális pasik után
2021. máj. 3. 18:33
 14/22 A kérdező kommentje:
Most neked mi a bajod? Eddig mindd csak normális pasik tetszettek, szóval nem kell a kioktatás. Ja meg sírtam én már eleget utánuk, mostmár sírjanak ok utánam.
2021. máj. 3. 18:53
 15/22 A kérdező kommentje:

Meg amúgy is a személyiségfejlesztés nem jó cél? Mi értelme van akkor az életnek ha nem ez?😅

Az eszem megáll milyen rosszindulatú emberek vannak itt

2021. máj. 3. 18:56
 16/22 anonim válasza:

#12 helyes sok sikert, én is ezt csinálom, bár én inkább csak belülről fejlesztem magam jelenleg. Rosszindulatú emberekkel ne foglalkozz.

Szóval hajrá.

2021. máj. 3. 19:12
 17/22 anonim válasza:

"igenis bánják meg, hogy leszartak!"


Erre irtam h remek cél. Az a nyomorult kis egód megroppant ezért bosszút kell állni, nehogymár egy ilyen hercegnőt mint te, ne akarjanak.

2021. máj. 3. 19:24
 18/22 A kérdező kommentje:
Ez nem bosszúállás :) Pont hogy továbblépés, hogy nem hagyom el magam, hanem igenis megmutatom, hogy mire vagyok képes.
2021. máj. 3. 19:37
 19/22 anonim válasza:
Ez pontosan a bosszú, itt nem mindig bántalmazásra kell gondolni. Az én majd megmutatom mindig bosszú, akár pozitiv, sikeres élethez vezet, akár romboláshoz.
2021. máj. 3. 19:42
 20/22 A kérdező kommentje:
Akkor nevezzük bosszúnak, lényegtelen, amíg másnak nem ártok vele, de magamnak használok.
2021. máj. 3. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!