Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Esetleg magadra ismersz?

Esetleg magadra ismersz?

Figyelt kérdés

Minduntalan keresek, mint bárki más. Nem vagyok balfék, incel, idióta, inkompetens, nárcisztikus csak más, ámbár nem akarok más lenni, de nem leszek mindenáron tömeg sem. Ha nem szeretsz olvasni, akkor nincs mit tovább.


Sznob vagyok, de nem vagyok lenéző. A sznob nem is azt jelenti. Fontos számomra a műveltség, az értelem. A társam egyenlő félként akarom kezelni, nem pedig szolgaként, de félre értés ne essék, a feministáktól a falra mászom.


Én szimplán egy értelmes nőt szeretnék, akinek vannak tervei, ambíciózus, nem esik zavarba, ha valamiről komolyan kell beszélni, de azért nem is karót nyelt. Kiegyensúlyozott és kezelhetetlen, mert egy nőben kell legyen némi ellentmondás és én nőt keresek.


Viszont legyen hűséges, s mi mindennél fontosabb, határozott értékrenddel rendelkezzen. Én nem passzolok a mai világgal, ahol már mindent felül ír a p**ci és a f**sz, s a karrierista szétgürizett kirakat világra sem vágyom, a nagyot mondás, a rivaldafényre. Jó nekem a békesség, a meghittség, a szeretet és a többi már-már nyálas ****. Szóval valami ilyen nővel beszélgetnék. S habár nem ismérvem a felületesség, azért legyen csinos, inkább vékony.


Ha esetleg van itt ilyen lelkivilágú nő inkább 20 felett, szívesen megismerném :)


2021. máj. 8. 17:48
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
Talán a kötekedők csak megpróbálták kihozni a sodrából, megnézni, felveszi-e a kötözködést, hiszem ez is fontos tényező. Sajnos harapott a témára, és nem engedte el a füle mellett az egészet...
2021. aug. 29. 19:39
 22/39 anonim válasza:

Most töltöttem a 20-at, ha gondolod írj :)

Merrefelé laksz amúgy?

2021. aug. 29. 19:52
 23/39 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2021. szept. 10. 20:41
 24/39 A kérdező kommentje:
25
2021. szept. 10. 23:26
 25/39 anonim válasza:

Ilyen normális kérdést sem mostanában láttam itt. Látom kiemelt, gondolom nem jártál sikerrel.

Azért én drukkolok. :)

2021. okt. 31. 20:06
 26/39 anonim válasza:
Nagyon gáz. Az meg még gázabb, hogy hetente ki kell emelni ezt a kérdést.
2021. nov. 1. 11:36
 27/39 A kérdező kommentje:
:)
2021. nov. 1. 11:43
 28/39 anonim válasza:
Határozott srác vagy,és pontosan tudod mit akarsz.Tetszik az értékrended,és a leírásod magadról.Ha ez valóban ilyen vagy,akkor kész főnyeremény leszel egy normális csajszi számára.Mondanám hogy beszélgessünk,de nem tartozik kedvenc elfoglaltságaim közé az internetes ismerkedés,és szeretek előtte látni valamit az illetőből,mielőtt jobban belemegyünk :) #egy mindig is lázadó,normális lány/21
2021. nov. 19. 17:23
 29/39 Manócska1 válasza:
kérdező,normális srácnak tűnsz. találtál már társat? 43/nő csak érdekel
2021. dec. 4. 19:22
 30/39 anonim válasza:
Milyen magas vagy?
2023. ápr. 8. 09:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!