Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ebben szövegben van valami...

Ebben szövegben van valami vissza taszító?

Figyelt kérdés

Matcheltem egy lánnyal én írtam először rá "Szia xy nagyon szép vagy,ha akarsz beszélhetünk bármiről...puszi!"


Ezután le is törölt vagy mit csinált,tehát már nem látom a partnerek között.


(új vagyok azon az oldalon,szóval azért nem értem).


2021. máj. 9. 18:25
1 2
 1/18 anonim válasza:
Félreértette talán a bármiről - t. Lehet jobb, ha egy szimpla sziával nyitsz, nem írsz elsőre semmi konkrétat.
2021. máj. 9. 18:31
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú,pedig próbáltam normális lenni.
2021. máj. 9. 18:39
 3/18 anonim válasza:

A bármiről mindig azt jelenti, hogy az illető egy perverz. A puszi is fura.

Inkább legyen Szia xy nagyon szimpatikus vagy, van kedved beszélgetni?

2021. máj. 9. 18:48
 4/18 A kérdező kommentje:
Pont ezeket akartam elkerülni,mármint az ilyen "sablon" üzeneteket..azt hittem ez jobb lesz valamivel :D Hát nem tudom lehet nektek van igazatok, vagy csak szimplán rájött hogy nem is tetszek neki.
2021. máj. 9. 18:58
 5/18 anonim válasza:
Igen, ez a bármiről, ez olyan perverz dolgokat sejtet. Egyébként azt hiszed hogy a te szöveged nem volt sablonos? 😆
2021. máj. 9. 19:12
 6/18 A kérdező kommentje:
Miért ha azt írtam volna hogy "agyon dugnálak" akkor más lett volna az eredmény?:D Egyszerűen szerintem unják már az összes üzenetet mert napi 1000et kapnak.
2021. máj. 9. 19:15
 7/18 anonim válasza:

Ilyenkor mindig gondolj bele hogy mit gondolhat/írhat a lány erre.

A van kedved ismerkednire mit tud írni?

Ahogy már írták a bármi az félreérthető de ha vissza is írt volna egy sziát akkor mit írtál volna? Megkérdezted volna hogy mi a helyzet és máris lapos lesz a kezdet hiába írtad azt hogy beszélgethettek mindenről a mizun kívül is.

Ha én fiú lennék akkor valami olyasmivel kezdeném ami a lányhoz fűződik. Pl. Van kint egy kutyás képe, akkor megkérdezném hogy Jól látom hogy huskyd van? (És a végére valami cuki emoji xd) vagy a kinézetéről egy konkrét kérdést/véleményt írnék. A lányok szeretik ha a férfi kreatív és így különbözik a többitől. De amúgy a sablon kérdésekkel se lenne baj ha a lány bővebben válaszolna rájuk de tudjuk hogy ilyen nem létezik.

2021. máj. 9. 19:23
 8/18 A kérdező kommentje:
7-es ezek is jók de akkor legalább esélyt adnának az embernek,hogy folytassa a mondani valóját...áh mindegy szerintem hanyagolom ezt a netes szart.
2021. máj. 9. 19:28
 9/18 anonim válasza:

Ne add fel azért mert elsőre nem sikerült. Ki kell használni a lehetőséget hogy ismeretlenekkel tudsz ismerkedni. Ha nem is találod meg a barátnőd legalább fejleszted a social skilljeidet és az emberismeretedet.

7es

2021. máj. 9. 19:46
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi:) a válaszaid...valamiért nem engedi értékelni,de egyébként 100 at adnék.
2021. máj. 9. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!