Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ebben szövegben van valami...

Ebben szövegben van valami vissza taszító?

Figyelt kérdés

Matcheltem egy lánnyal én írtam először rá "Szia xy nagyon szép vagy,ha akarsz beszélhetünk bármiről...puszi!"


Ezután le is törölt vagy mit csinált,tehát már nem látom a partnerek között.


(új vagyok azon az oldalon,szóval azért nem értem).


2021. máj. 9. 18:25
1 2
 11/18 anonim válasza:
Igazán megtisztelő ^^
2021. máj. 9. 19:53
 12/18 anonim válasza:

10

{Az ismerkedés kategóriában nem lehet értékelni.}


"Szia xy nagyon szép vagy,ha akarsz beszélhetünk bármiről...puszi!"


"nagyon szép vagy" - Nem. Egy szép nő tudja, hogy szép és nem akar azért bókot kapni, mert szép. Egyedinek, különlegesnek akarja érezni magát. És okosnak. (Nem viccelek, tök komolyan mondom.) Továbbá miért minősíted a külsejét?


"ha akarod" - Vagy akarja, vagy nem. Nem kell ezt külön leírni.


"beszélhetünk bármiről" - Nem közönséges vagy félreérthető, hanem túl általános.


"puszi" - NEEEEEEEEEEEEM. Ti nem ismeritek egymást, nem mondhatod neki ezt a bizalmas köszönést.


Ilyesmi érdekesebb lenne és nem izzadtságszagú:


Szia xy! Milyennekk találod a társkeresőt? Szerinted ilyen helyen lehet jól ismerkedni? Örülnék, ha írnál magadról vmit, például a kutyákat vagy a cicákat szereted jobban? Van is esetleg otthon? Nekem most nincs egyik sem, de gondoltam, hogy veszek/örökbefogadok egy .... Szia! yx

2021. máj. 9. 20:13
 13/18 anonim válasza:
Ahogy írták is, mindig a profiljával kapcsolatos témával szólítsd meg elsőre. Egy kép, amihez tudsz fűzni valamit (ne azt, hogy szép vagy) hanem pl látom jártál a tengerparton stb. Vagy ha kint van a foglalkozása, hobbija, sportol, kutya, stb, ezek máris jó induló témák.
2021. máj. 9. 20:46
 14/18 anonim válasza:

Én is félreérteném a bármiről szócskát, csupán az eddigi tapasztalatok miatt.


Illetve az én kedvemet azonnal elveszi, ha egy társkeresőn, ahol nyilván ismerkedni vagyok fent, amit amúgy a lírásban is egyértelművé teszek, olyan üzeneteket kapok, mint:

-van kedved beszélgetni?

-ha szeretnél ismerkedni...

-Ha szeretnél beszélni...


Igen, nyilván, azért vagyok fent, ennél már egy "milyen napod volt?" is nagyobb érdeklődést vált ki, mert arra megadom az esélyt, hogy nem egy szóval válaszolok... Leírok több dolgot, hozzáfűzök egy- két gondolatot, hogy legyen kapaszkodó, legyen téma. Viszont ha visszakérdezek, és annyi a válasz, hogy "jó", majd jön egy teljesen más, az eddigiekhez sehol nem köthető sablon kérdés, ami amúgy egészen biztosan a kutyát sem érdekli, na akkor dobom el az agyam és törlöm le a tindert egy az egyben hetekre:D


Szóval én a "bármiről", "puszi", "ha van kedved" dolgokat kerülném, ha pasi lennék, mert evidens, hogy ha már jobbra húztalak és remélhetőleg írtam is magamról a bio-ban, akkor szívesen megismernélek. Amit korábban tanácsoltak, hogy kicsit egyénre szabottan írj, az nagyon jó, én kedvelem. Persze nehéz dolgod van, ha valaki egy betűt nem képes írni magáról, maradnak a képek.. Viszont volt már olyan aki a nevemre reagált, úgy indított. Itt sem az működött, hogy "szia, szép a neved", olyasmit mondott, amire tudtam reagálni, hogy legyen is a beszélgetésből valami. ( konkrétan, hogy nem ismert még senkit személyesen ilyen névvel, stb)


És igen, ez kétoldalú, hogy ha valaki nem akar érdemben beszélgetni, nem fog úgy válaszolni, hogy folytatni lehessen a témát.


Vannak olyan emberek is, pl jómagam, hogy ha valakivel elkezdek beszélgetni, mással már nem tudok, egyszerűen nem érdekel. De nem is törlöm egyből a fiókom, hiszen pár nap beszélgetés semmit nem jelent, viszont lehet, hogy addig nem reagálok másnak, amíg azzal az egy emberrel nem találkozom, és derül ki, hogy tényleg érdekel e. Ha emellé még egy kevéssé szimpatikus nyitás is társul, akkor én is inkább szétválok, mert nem sok jóra számítok.

2021. máj. 9. 23:19
 15/18 anonim válasza:

Nem írtál neki semmi konkrétumot, és lehet, emiatt unalmasnak talált. Tulajdonképpen az egész üzeneted csak annyit ér, mint egy "helló" – nyilván szépnek találod, hiszen matcheltetek, nyilván beszélgetni akarsz vele, hiszen ezért írsz neki, ezek evidenciák. Ez így olyan, mintha odaintettél volna neki, de őrá hagynád a kezdeményezést, hogy indítsa el az igazi beszélgetést.


Legközelebb írj neki valami megfoghatót, és lehetőleg kérdezz is valamit, amire tud válaszolni, ha van kedve beszélni veled.

2021. máj. 9. 23:38
 16/18 anonim válasza:
Ezzel nincs baj.... csak kb száz emberrel matchel naponta és mindenki ilyet ír neki.... vagy csak véletlen matchelt veled.... vagy az első képed még úgy oké volt, de igazából mégse jössz be neki , vagy a következő akivel matchelt jobb pasi volt mint te.... Ez ilyen bicikli, ezen miért lepődsz meg egyáltalán? Kolbászfesztivál van tinderen a csajoknál, ha valamivel , akármivel nem tűnsz ki , vagy jössz be valakinek eléggé, esélyed sincs. Még a legrondábbaknál se.És őszintén szólva egy szia szép vagy , nem hogy kitűnsz vele, hanem még gáz is....
2021. máj. 10. 10:11
 17/18 anonim válasza:
Sztem is óriási sablont írtál. Mindenki dicséri őket. Te is, aztán még puszit is írsz. Aztán, rá biztad, hogy ő beszéljen valamiről. A nők ezt sem szeretik, nem tudnak mit írni, azt akarják h te beszélj valamiről, mert ezren írnak rájuk, nem tudnak mindenkinek irni valamit. Szóval rendes voltál, csak egyáltalán nem érted meg a másik nem működését, és hogy semmi jó nem volt abban amit írtál.
2021. máj. 10. 19:27
 18/18 A kérdező kommentje:

Hát ez esetben rohadtul nem értem a nőket,pedig már volt pár az életemben (igaz élőben ismertem meg őket), de ez k..a idegesítő hogy matekozni kell mit kell írni neki,hát ennyit az egész nem ér :D ha mondjuk azt írnám hogy de lecumiztatnám még talán azzal is előrébb lennék JA de ebből is kap napi 100-at biztos.


Lehet nem valami nyerő ez a netes cucc.

2021. máj. 10. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!