Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Netes ismerkedés. Vajon...

Netes ismerkedés. Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinek írok pár napja. Viszont nem tudom eldönteni, hogy vajom tetszem neki vagy inkább barátként tekint rám, eldumálgat velem.

Mik a jelei annak, hogy tetszem neki? Netes ismerkedésnél. Mik az árulkodó jelek, vagy hogy érdeklem őt? Tapasztalatok?



2021. máj. 15. 22:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

10

Ok,gratulálok. És akkor hova szarjak? Én nem hívok idegeneket csak úgy fel. Nem is tudom a számát

2021. máj. 16. 09:07
 12/21 A kérdező kommentje:
Anyáddal beszélj így. Igen idegen. Vagy te hogy nevezel valakit akit nem ismersz? Okostojás
2021. máj. 16. 09:20
 13/21 anonim válasza:

Ismeretlen

De nem idegen

Gyerünk anyázzál személyesen nem mernéd,azt se tudod ki vagyok te selejt sikeretlen

Nem mer felhivni egy nöt de p1csa kellene neki..

Ird meg hogy felhivhatlak

2021. máj. 16. 09:34
 14/21 A kérdező kommentje:

14

Ki vagy? 😂 Putyin? Miért ne anyáználak, ha egy ostoba tuskó vagy?


Nem, és nem is fogom felhívni. Nem ismerem, nincs is meg a száma és az túl tolakodó. Ha írok neki és veszi a lapot jó, ha nem akkor kapok más lyukat, ennyi. Téma lezárva

2021. máj. 16. 09:40
 15/21 A kérdező kommentje:

16

85 kilós 19 éves fiú vagyok. És nem kérem el a számát. Én nem könyörgöm egy lánynak sem. Dugd. Egészséget hozzá 😂 kit érdekel?


-Azert ne anyázz mert én nem 1-2 emberkét vertem félholtra szabadkézzel anyázásèrt.-



Hát ezzel nem szoktak dicsekedni. Max a Szegedi csillag an, ahova előbb-utóbb kerülsz 😂😂 tudod nem te vagy az igazságosztó öntörvényű atyaúristen és nem tehetsz azt amit akarsz.

Nem tanácsokat kértem. Azt kérdeztem hogy mi a jele ha tetszem neki. És nem, nem kérem el ismeretlenek számát. Nem tolakodok. Ha nyitott az isemerkedésre akkor úgyis megadja, ha meg nem akkor tartsa meg magának 😂 nem csak egy lyuk van a világon.

2021. máj. 16. 10:09
 16/21 anonim válasza:

Teso én nem 19 éves vagyok, és nem a levegobe beszélek.

Tapasztalatlan vagy ezert adtam volna tanácsot.

De neked...

2021. máj. 16. 10:35
 17/21 anonim válasza:

A tetszés jelei netes ismerkedéskor:

-sokat ír, nem unja meg

-viccelődik

-sokat bókol, dicsér téged

-elhív valahova, kérdezgeti, hogy beszéltek-e

-stb.


Mindenki máshogyan mutatja ki, ha tetszel neki, ezt nem lehet megmondani, eldönteni.

2021. máj. 16. 10:35
 18/21 A kérdező kommentje:

16


Igen,ez tény hogy tapasztalatlan vagyok. Nagyon. De van időm tapasztalni elég


17

Köszönöm szépen.

Nos olyan sokat nem ír, de viccelődni szokott és érdeklődni is dolgok iránt

2021. máj. 16. 10:57
 19/21 anonim válasza:
Akkor lehet, hogy bejössz neki. (17-es vagyok)
2021. máj. 16. 13:41
 20/21 anonim válasza:
Ennyi idő alatt ezt nem lehet megállapítani.
2021. máj. 17. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!