Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem senkinek?

Figyelt kérdés

Soha semmilyen fiú nem írt még nekem, élőben sem beszél velem, pedig teljesen ismeretlenek is sokszor kijelentik, hogy milyen szép vagyok.

Szóval nagyon megköszönném, ha írnátok olyan kizáró okokat, amik miatt már nem esélyes nálatok egy lány.



2021. márc. 7. 23:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Cigi, alkohol, akaratosság, idegesítő viselkedés. Nekem a kedves, rendes lányok jönnek be, akikkel kultúrált programokra lehet menni, nem bulizni és vedleni, meg persze nem kerget ki a világból idegesítő dolgokkal, hosszútávon jó lenni mellette.
2021. márc. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sosem cigiztem és még alkoholt sem ittam. Buliban egyszer voltam, nem is vágyom oda többet. Személy szerint kedves, érdeklődő lánynak tartom magam, bár legtöbbször a kissé elvont témák fognak meg a legjobban.
2021. márc. 8. 00:01
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Esetleg lenne kedved beszélgetni? 18/f
2021. márc. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Persze, írhatsz nyugodtan.
2021. márc. 8. 00:05
 5/18 terminator9000 ***** válasza:
24%

Hány éves vagy?gondolom fiatal aki vágyik a törődésre(meghat van kivel b@szni)

Gondolom olyanok vesznek körbe akiket hidegen hagysz🤷‍♂️ te még nem próbálkoztál senkinel se?

2021. márc. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
26%

Kaphatok privátban valamilyen képet rólad és megmondom miért nem tetszel senkinek :D (pusztán kíváncsi vagyok :D )

Szerintem olyan nincs hogy senkinek sem tetszel.. :)

2021. márc. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Képet nem igazán szeretnék küldeni, de privátban leírom, hogy nagyjából hogyan nézek ki.
2021. márc. 8. 00:41
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért hiheted azt,hogy nem tetszel senkinek,mert még nem láttál mindenkit.Rengeteg ember él a világon,egyszer úgyis megtalálod,vagy más lesz az aki majd rádtalál.Sok szerencsét! :)
2021. márc. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Te tetszel magadnak? A külső kisugárzáson sok múlik.
2021. márc. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csaj/nő negatív kisugárzású, ha nem tud kommunikálni, ha csak a telefonját nyomkodja, ha annyira sincs képben a világ dolgaival hogy egy összetett mondatot megfogalmazzon, ha 5 percenként nyomja fel az instára a képeket, stb... reggelig tudnám írni...
2021. márc. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!