Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt a bizonyítványátadónk és az egyik osztálytársamnak (akivel elég jól kijövünk, ő is lány de csak nem rég kezdtünk el barátkozni) eljött a mostohatesója is az átadóra akit nagyon helyesnek találok.


Mielőtt találkoztunk hallottam már erről a srácról korábban mert az osztálytársam beszélt róla és jelenleg nincs barátnője.


Nem beszéltünk olyan sokat igazából, csak egy kicsit mikor le kellett adnom egy lapot majd visszamentem hozzájuk(mert csoportban voltunk 4en) és annyit mondtam hogy:


"na, elintéztem"


A srác meg rám nézett és mondta


"oh, nem, nem intézted el"


Én meg mondtam hogy

"és ha de?" de ezt direkt ilyen kicsit flörtölős mosollyal mondtam


Akkor kicsit felnevetett halkan majd így "hat.. Akkor sem, na"


De kb ennyit beszéltünk rendesen, ezen kívül csak ilyen röviden válaszolgattam néhány csoportos témára amit felhoztak a többiek.

Egy jó barátom szerint ez flörtölésnek számít de én nem "értek ehhez" mert még nem randiztam soha, nem is volt pasim.


Ott volt a legjobb barátom is és mondta hogy mikor a srác nem a mostohatesójával(o. Társammal) beszélt akkor volt hogy látta hogy engem néz.


Egyszer én is elcsíptem hogy nézett így rámosolyogtam amire ő vissza mosolygott.


Meg mikor én mondtam valamit akkor végig figyelt meg volt hogy hozzáfűzött valamit, de pl mikor a legjobb barátom beszélt akkor alighogy éppen ránézett, max hümmögött egyet(ami persze kicsit bunkónak tűnt, de hátha ez is egy "jel" lehet)


Szóval ennyi, kíváncsi lennék hogy ti ezeket "jelnek" vennétek-e hogy esetleg tetszem neki vagy szerintetek csak barátságos velem.


Mit gondoltok?


Én 17L / ő 18F



2020. júl. 25. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen, ha megkérdezted és neked is feltűntek ezek a jelek, akkor valószínűleg tetszel neki, sok sikert! :))
2020. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyes válaszolóval! :D Kis kezdetleges flörtölgetés. Aranyos :D
2020. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! ^^


És még annyi, hogy szerintetek akkor esetleg social medián kéne bejelölnöm esetleg (mert azt tudom hogy van instagramja) vagy próbáljak meg az osztálytársam oldaláról közelíteni felé?

Melyikiel lehetne nagyobb "sikerem"?


Mert igazából nem lakik messze tőlünk, olyan 15 km, de még eddig sosem találkoztam vele szóval nem hinném hogy ezután csak úgy összefutnánk valahol


Viszont az osztálytársammal tervezünk találkozót, csak nem tudom mit szólna ha felhoznám a mostohatesóját

2020. júl. 25. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bejelölheted, de először még beszéljetek párszor élőben, mielőtt messengerezni kezdtek vagy írogatni, majd megtudsz róla dolgokat, vagy elhívhatnátok az osztállyal közös programokra, szerintem biztos jól esne neki ha látná hogy érdekled :)
2020. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki. :)

Én a helyedben bekövetném instán, de nem rögtön, miután találkoznánk, hanem rá pár napra. Tanultam előző hibáimból, és már nem szeretnék elszalasztani egyetlen fiút sem azért, mert vártam, hogy ő kezdeményezzen ilyen téren. Sok sikert! :)

20/L

2020. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezekből még nem következik egyértelműen, hogy bejössz neki. Nem tudom, neki mennyire van lehetősége közelíteni feléd, de az én tapasztalatom az, hogy a pasik lépnek, ha tetszik nekik valaki és úgy érzik,hogy esélyük is van. 18 évesen sanszos, hogy éretlen még, meg lehet bunkó is mint ahogy írod, bár ehhez előbb ismerni is kéne. Maradj a közelében, de én a helyedben nem tennék semmi nyilvánvalót.
2020. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!