Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha megtetszik valaki és nem...

Ha megtetszik valaki és nem annyira ismerem de szoktunk találkozni, mindig izgulok, hogy megszólítsam, köszönjek neki. Nem csak azért mert találkozunk, hanem mert valamit akarok tőle. Végül nem merem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valami baj lehet velem. Nem tudom, rávenni magam, hogy egy nekem tetsző lánnyal ismerkedjek vagy meghívjam valahova. Pl elhívhatnám túrázni, mert arra sokszor járok (mindig más szervezi, nem én) de ez csak tegnap jutott eszembe. Lehet nem tudom elképzelni, hogy egy lány eljönnön velem valahova, főleg ahova ő nem szokott. Azt se tudom elképzelni, hogy tetszek neki. Mit csináljak? Szedjem össze a bátorságom, hogy megszólítsam? Most épp tényleg nem merem. Az is lehet hogy nem lenne jó vége, de nem tudom miért.

2021. máj. 20. 20:13
 1/2 anonim válasza:
Szia, üdv a klubban, sokan vagyunk így .. de az az igazság, tényleg nem szabad beszarinak lenni, rohan az a k.rva idő, mennyi szörnyűbb dolog van a világon, mint egy visszautasítás, kis önbizalombicsaklás, viszont mennyi kevés dolog van ami boldogabbá tesz egy párkapcsolatnál, ami olyan emberrel alakul ki, akit szeretsz. Én drukkolok neked, ha engem kérdezel szedd össze a bátorságod, és hessegesd el a gondolatokat, hogy nem tetszel nekik, azt megérzik.
2021. máj. 20. 20:21
 2/2 A kérdező kommentje:
Attól jobban tartok hogy mi van ha összejövünk.
2021. máj. 20. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!