Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A 20+ és 30+-os korosztálynál(...

A 20+ és 30+-os korosztálynál(férfiak) mennyire befolyásoló tényező, hogy a lány még nem volt senkivel?

Figyelt kérdés

Ti inkább tapasztalt lányokat kerestek? Szóba álltok olyannal, aki még nem volt senkivel? Vagy unalmasnak és gyerekesnek találjátok?

Kicsit félek emiatt ismerkedni, mert felek, hogy mit szólna, ha megtudná, hogy nem volt meg kapcsolatom.


2021. máj. 30. 23:21
1 2
 1/13 anonim válasza:

Ha jó a személyisége, és össze passzolunk akkor nem zavar.


Még örülök is neki hogy nem ment át rajta a fél város mint a mai 20as lányok 70%nál.

2021. máj. 30. 23:31
 2/13 anonim válasza:

Az új mindig jobb, mint a használt.

25/F

2021. máj. 30. 23:35
 3/13 anonim válasza:
Egyáltalán nem zavar, ha kedves, jó személyisége van. A kapcsolat lényege hogy segítünk egymásnak fejlődni. Ha jól érzem magam vele, és kedvelem, miért választana el az, hogy senkivel nem volt? Még jó is, hogy én vezethetem be a kapcsolat részleteibe.
2021. máj. 30. 23:47
 4/13 anonim válasza:

21 vagyok, szóval éppen a kategóriában, de leírom a válaszom:

Engem a tapasztalatlanság csak amiatt zavarna, mert így még a lány nem tanult meg sok alapvető dolgot a szexualitással kapcsolatban. Beleértve a higiéniai dolgokat, amiket a szexuális élet során tanul meg leginkább az ember, ha csak nem készült fel előtte a témában valaki.

Valamint azért lehet még problémás egy szűz lány, mert az ő szexuális vágyai közelében sincsenek egy már tapasztalt fiúéval, vannak, akik bizonyos feltételek nélkül nem is akarnak kapcsolatot, egy tapasztalatlan lány pedig ezekre nincs felkészülve.


A szexualitáson túllendülve, teljesen más lelkülettel vág bele egy olyan ember egy párkapcsolatba, akinek még nem volt előtte mint az, aki már tapasztalt, sokat megélt, sok csalódáson keresztül ment.


De persze vannak pozitív oldalai is ennek, talán több is mint a negatív, mert könnyebben alakulhat ki hosszútávú párkapcsolat, ha még nincsenek a lánynak előre definiált és értelmetlen feltételei, de mindkét félnek nagyon megértőnek kell lennie egymás felé szerintem.


Én az első kapcsolatom után nem voltam tapasztalatlan lánnyal, de kipróbálnám, lehet tetszene, hogy én tanítok meg neki dolgokat.


Félned viszont nem kell az ismerkedéstől, van akinek nem felel meg és van akinek megfelel, ugyanez igaz az összes tulajdonságodra, olyat kell keresned, akivel passzolnak a jellemvonásaitok egymáshoz, de ehhez a személyhez nem jutsz el ha félsz a csalódásoktól.

2021. máj. 30. 23:47
 5/13 anonim válasza:
Nálam fontos lenne.
2021. máj. 30. 23:50
 6/13 Gymnospermatophyta válasza:
Ha odáig eljutok valakivel, hogy szívesen megismerném komolyabb szándékkal és pl. már ismerkedünk, egyáltalán nem érdekelne, ha nem volt korábban senkivel (én se, de ha lettem volna se érdekelne). :)
2021. máj. 31. 04:49
 7/13 anonim válasza:

Ha egyébként szímpatikus és megkedveltem engem nem zavarna, sőt valahol még tetszene is, hogy nem volt sok kapcsolata előttem. Nem tartanám ez miatt problémásnak.

Megkérdezhetem hány éves vagy?

31/f

2021. máj. 31. 09:00
 8/13 anonim válasza:
Mit érdekel? Én se voltam senkivel, ketten bénáznánk, nem én lennék az ügyetlen idióta 😂
2021. máj. 31. 10:19
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) egyébként 19 vagyok mert sokan kérdeztétek :)
2021. máj. 31. 11:12
 10/13 anonim válasza:

Abszolút nem zavarna, ha még nem volt senkivel, nem is akarnám, hogy magyarázkodjon miért alakult így, hacsak maga nem kezdene erről beszélni, viszont 1-2 hónapnál tovább 28 évesen már senkiért nem várnék a szexre.


28f

2021. máj. 31. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!