Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A 20+ és 30+-os korosztálynál(...

A 20+ és 30+-os korosztálynál(férfiak) mennyire befolyásoló tényező, hogy a lány még nem volt senkivel?

Figyelt kérdés

Ti inkább tapasztalt lányokat kerestek? Szóba álltok olyannal, aki még nem volt senkivel? Vagy unalmasnak és gyerekesnek találjátok?

Kicsit félek emiatt ismerkedni, mert felek, hogy mit szólna, ha megtudná, hogy nem volt meg kapcsolatom.


2021. máj. 30. 23:21
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én nagyra értékelném! :)
2021. máj. 31. 18:07
 12/13 anonim válasza:
Nem vagy egyedül, több barátnőm is hasonlóképp van. 19 az meg plána korai! Nekem abban a korban lett az első kapcsolatom, ami nem igazán mélyült el. Utána többekkel ismerkedtem komolyabban, senki nem hátrált meg amiatt, merthogy tapasztalatlan vagyok. Egy barátnőmnek 22 évesen lett az első kapcsolata első csókkal meg mindennel együtt. Semmi nem volt belőle. Nem annyira fontos ez, főleg hogy sok férfi szemében még érték is.
2021. jún. 1. 15:49
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2021. jún. 1. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!