Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A bdsm.randi.hu mennyire...

A bdsm.randi.hu mennyire megbízható randi oldal?

Figyelt kérdés
Használta már valaki? Eléggé ködös hogy gyakorlatilag sz@rt sem tudsz csinálni amíg nem fizetsz elő prémiumra. Valódi társkereső egyátalán vagy átverés?

2021. jún. 19. 13:13
 1/7 anonim válasza:

A legtöbb ilyen oldal arra megy, hogy minél több pénzt húzzon le a felhasználóktól.

Legjobb élőben ismerkedni, és szépen ravezetni a Bdsm-re, sokan nyitottak rá.

2021. jún. 19. 13:43
 2/7 anonim válasza:
Smpixiet sokkal tobben hasznaljak es ott tenyleg valodi emberek vannak, igazi forum szeru szexpartner kereso. En azt ajanlom. Ott is lehet VIPet venni, de eleg olcson es nelkule is meglehet lenni. :)
2021. jún. 19. 18:07
 3/7 anonim válasza:

Sztem is smpixie:)

Én is rajta vagyok.

2021. jún. 19. 20:32
 4/7 anonim válasza:

Smpixie talán hasznosabb. Onnét találkoztam igazi emberekkel.

Domként sem könnyű. Subot találtam innen is, örömmel veszem, ha sub rám ír

2021. jún. 20. 06:19
 5/7 anonim válasza:

Az SMpixie-t én is toltam régebben, igen, jooo és müxik.

Az más kérdés, hogy az én fétiseimhez nem találtam ott se partnernőt :-(

2021. jún. 20. 09:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Fasza, de a kérdésre is tudna valaki választ adni? Nem az Smbaxiról van szó itt.
2021. jún. 27. 21:27
 7/7 anonim válasza:
bűbájos válaszodra a válasz: senki nem ajánlotta - talán ebből le tudod vonni a következtetést ;)
2021. jún. 28. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!