Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lennél a párom?

Lennél a párom?

Figyelt kérdés

Mint a legtöbb korombeli, úgy én is keresem a szőke hercegem fehér lovon. Jó, ez csak egy kifejezés. Nem a tökéleteset keresem.


Egy 18 éves meleg srác vagyok. Ebből triviálisan következik, hogy velem egykorú (max 25 éves) páromat keresem.


Ha jellemeznem kéne magamat, akkor így tenném: az irodalomért, kultúráért, színházért rajongó, erősen szorongó és introvertált srác vagyok, aki képes a változásra, habár progresszív konzervatív vagyok némi liberális beütéssel.


Természetesen nem csak ez érdekel, de erről majd később.


Szókimondó vagyok és úgy gondolom az őszinteség inkább előny, mint hátrány.


Jobbára komolyzenét hallgatok, de a rock világában is ott vagyok. Igaz, hogy csak a Queen-t és/vagy AC/DC-t, de ez is valami.

Populáris zenét tekintve pedig: Ross Lynch, Laura Marano, Mama Cass.


Egyelőre ennyi leírás bőven elég.

Srácok, elfogadnátok ilyen párt magatoknak?



#szerelem #hűség #Örökké tartó kapcsolat #Ambivertáltság
2021. jún. 20. 16:50
1 2
 1/11 anonim válasza:

„Örökké tartó kapcsolat“


Nem létezik.

2021. jún. 20. 17:32
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudok róla. Mégis szép dolog lenne.
2021. jún. 20. 17:33
 3/11 anonim válasza:
Ismerkednél kezdő biszex 21 éves fiúval? Aki még nem volt fiúval?
2021. jún. 20. 17:52
 4/11 A kérdező kommentje:

Én sem voltam még sráccal. Igen, természetesen ismerkednék veled.

És hogy senki se értse félre: csak és kizárólag komoly kapcsolatot keresek.

2021. jún. 20. 17:53
 5/11 anonim válasza:
a szőke herceg szerinted milyen nemű és milyen neműt keres? nagyon kutyulod itt a dolgokat
2021. jún. 20. 18:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyilván meleg srácként fiút keresek. Nem nehéz ezt kikövetkeztetni. ;)
2021. jún. 20. 18:44
 7/11 anonim válasza:
5: Fióna is a szőke herceget várta, aztán eljött érte egy zöld szart, ami elvitte egy törpenövésű, nagyfejű, vén szűzhöz.
2021. jún. 20. 20:30
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt a részt nem szántam komolynak.
2021. jún. 20. 20:35
 9/11 anonim válasza:
Én ismerkednék Veled, csak az a baj, hogy eddig senki sem gondolta komolyan ezt a komoly kapcsolatot, csak átverés van.
2021. jún. 28. 10:36
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves, utolsó! Meg lehet kérdezni hány éves vagy és melyik megyében élsz? Én komolyan gondolom a párkapcsolatot.
2021. jún. 28. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!