Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Online társkeresőkön mivel...

Online társkeresőkön mivel indíthat egy férfi?

Figyelt kérdés
Match megvan. Sok nő beírja, hogy az ilyen "szia mi újság" és "mi járatban" típusú nyitással nem tud mit kezdeni. De akkor mégis mi az a szöveg, ami átüti a nők ingerküszöbét? Segítsetek hölgyek!
2021. jún. 22. 13:08
 1/9 anonim válasza:
Helyesnek kell lenni először. Am meg olyan játékban veszel részt ami meg van bundázva akkor, ha nem vagy modell v gazdag férfi.
2021. jún. 22. 13:13
 2/9 anonim válasza:
#1-es leírta a tutit...
2021. jún. 22. 13:22
 3/9 anonim válasza:
Ki kell szabadulni a gép elől és személyesen ismerkedni. Ez az első lépés. Tudod, ami 25 évvel korábban is volt.
2021. jún. 22. 13:50
 4/9 anonim válasza:
Pl. "Szia! Aladár vagyok. Olvastam az adatlapodon, hogy szeretsz fára mászni. Gondoltam, végre egy belevaló lány :) Örülök, ha van kedved beszélgetni." Ebből már látni fogja, hogy nem csak a képe alapján döntöttél, rászántad az időt, tudsz udvariasan, értelmesen fogalmazni és kíváncsi vagy rá nyaktól felfelé is. Szóval a lényeg, hogy ne úgy hangozzon, hogy mindenkire rámozdulsz, hanem úgy, hogy csakis benne fogott meg valami. És írd le, hogy az mi volt. Meg magadról is pár szót.
2021. jún. 22. 14:06
 5/9 A kérdező kommentje:

"Ki kell szabadulni a gép elől és személyesen ismerkedni. Ez az első lépés. Tudod, ami 25 évvel korábban is volt." - tudod ide meg tudod oda, csak nem ez volt a kérdés.

Én pl világéletemben az összes komoly kapcsolatomra személyesen és spontán tettem szert, úgyhogy igen, tudom, nem kell kioktatni.


DE MOST A KÉRDÉS SZÁNDÉKOLTAN AZ ONLINE TÁRSKERESÉSRŐL SZÓLT, NEM PEDIG A SZEMÉLYESRŐL!!!! (jelen esetben a caps lock szándékosan kiabatív közlésnek volt szánva)

2021. jún. 22. 21:17
 6/9 A kérdező kommentje:
A 4-es válaszolónak köszönöm, ő megértette a kérdést!
2021. jún. 22. 21:18
 7/9 anonim válasza:
4-essel értek egyet. Amikor én társkeresőztem mindig írtam valamennyit magamról a profilomra, amiből ki lehet indulni, és pont az ilyen leveleknek örültem a legjobban. Azokra a csajokra, akiknek kint van x db kép, és egy betűt se írnak magukról viszont nincs ötletem.. lehet hogy ők tényleg csak a jóképű és vagy gazdag pasasokat várják..
2021. jún. 23. 01:57
 8/9 anonim válasza:
szokásos
2021. jún. 24. 16:31
 9/9 anonim válasza:
"Hello! Mikor jön meg? A kedve az ismerkedéshez velem?"
2021. jún. 24. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!