Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányokkal ismerkednék lenne...

Navajonkivagyok kérdése:

Lányokkal ismerkednék lenne itt olyan aki szingli és ismerkedne?

Figyelt kérdés
[link] 24 éves vagyok és csatoltam magamról egy képet is, így azért kicsit tisztább hogy van e esélyem van nincs 😅.Magamról egy pár dolog: 190cm vagyok Székesfehérvári, de 20-30km es távolság se nagy gond 😁. Szeretek játszani beszélgetni túrázni (✨legfőképp erdőben✨). Leginkább bolondosnak és humorosnak tudnám leírni magamat. Nem lenne gond ha a leendő párom sem teljesen százas 🤪. Legfőképpen 18-25ig keresgélek, de ha esetleg kicsit kilógsz elképzelésből attól még rápróbálhatunk☺️. Most kérdezheted magadtól hogy miért nincs barátnőm ha így nézek ki 🤔 a válasz pedig az hogy nagyon szűk a baráti köröm és ezáltal nehezen ismerkedem 🤷 (najó vissza olvasva ez nagyon ego volt de ez most így jött😂) Légyszi ha már itt elkezdünk beszélgetni és megadom az instámat vagy facebookomat ne tűnj már el thx🙃 nos nagyjából ennyi lenne, ha felkeltettem az érdeklődésedet szívesen várlak ☺️ (srácok tudom ez már keserves próbálkozás de egy próbát megért😅).

#randi #ismerkedés #barátnő #emberi kapcsolat #Haszerencsemvannemvagymessze
2021. jún. 22. 19:43
1 2
 1/18 anonim válasza:

10 emoji egy kérdés alatt...


"srácok tudom ez már keserves próbálkozás de egy próbát megért😅)." Ne fogadj rá nagy összegben, hogy megérte.

2021. jún. 22. 19:45
 2/18 anonim válasza:
Bátor dolog kapásból képet kitenni. Sok sikert, próba szerencse! :)
2021. jún. 22. 19:49
 3/18 anonim válasza:
Nekem személy szerint egyáltalán nem jössz be, de ha ennyire jó pasinak gondolod magad, akkor regisztrálj Tinderre, ott nagyobb esélyed van taláni barátnőt, mint itt.
2021. jún. 22. 19:49
 4/18 anonim válasza:
Hoppá, én is székesfehérvári vagyok és 24 éves. Kicsi a világ.
2021. jún. 22. 19:49
 5/18 A kérdező kommentje:

#1 nem fogok 😂

#2 végülis bárki megláthat az utcán ugyanúgy.

#3 Nem azt mondom hogy jó palinak képzelem magam, de tisztában vagyok vele hogy azért szenny se vagyok. 🤷

#4 fiú/lány vagy? Csak érdekesség képpen írtad vagy szándékod is van? 😶

2021. jún. 22. 20:41
 6/18 anonim válasza:
4-es vagyok és lány, de nem ismerkedési szándékkal írtam, csak érdekes volt a véletlen egybeesés és gondoltam leírom. Tudom, kicsit off topic, de nem bírtam magamban tartani :D
2021. jún. 22. 20:48
 7/18 anonim válasza:
Mit akartok tök jó pasi, bocsi de férfi vagyok de így gondolom.
2021. jún. 22. 20:51
 8/18 A kérdező kommentje:

#6 persze, megértem azért köszi 😀

#7 thx bro😁

2021. jún. 22. 21:12
 9/18 anonim válasza:
Hogy a témához is jobban hozzászóljak, amúgy szerintem is teljesen oké a külsőd. Kicsit hasonlítasz az egyik exemre :D
2021. jún. 22. 21:21
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 jó innentől már világos miért vagyok offolva 😂
2021. jún. 22. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!