Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Elittárs: Hogy lehet onnan...

Elittárs: Hogy lehet onnan leiratkozni, hogy ne vonják tovább a pénzt? Eddig egyik ismerősömnek sem sikerült. Részletek lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mielőtt feliratkozom, azt szeretném kideríteni, hogy pontosan hol lehet lemondani a tagdíj fizetést, ha már nem kell, mert az ismerőseim óva intenek ettől a társkeresőtől. Utánanéztem (egy barátnőm profilját néztük együtt): Azt írja a társkereső, hogy a „Felhasználói fiók” „Tagság” menüpontnál a „Megszüntetés” szóra kattintsunk. Igen ám, de a Tagság menüpontnál nincs is ilyen lehetőség!! Csak két lehetőség van ott: „Megújulás aktiválása” és „Fizetési adatok módosítása”. Pontosan hol lehet lemondani? Mert amíg ezt nem találom, nem iratkoznék fel. Amúgy azt néztem, hogy ügyfélszolgálat címen csak egy fax számot adnak és egy berlini postacímet, azaz nem tudsz hova fordulni, ha problémád/kérdésed merülne fel. Tényleg ilyen inkorrekt társkereső ez?

2021. jún. 25. 10:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
2021. jún. 25. 10:54
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is a prémium tagság megszüntetését néztem a weblapjukon és azzal kapcsolatban írtam a fentieket. Tehát leírják, hogy hogyan szüntetheted meg, de amikor odalépsz, amit írnak, nincs olyan opció, hogy "Megszüntetés", vagy bármi hasonló.
2021. jún. 25. 11:10
 3/14 anonim válasza:
Webkártyád nincs? Ott simán megoldod, hogy ne legyen rajta pénz, így nem tudják vonni, így azzal nem olyan gáz regisztrálni. Vagy a bankodnál is szólhatsz, hogy nekik a jövőben nem akarsz fizetni, tehát ha vonni próbálnak tőled, akkor mindenképpen kérjék a 2 faktoros autorizációt (ha valahol többször engedélyezted, akkor esetleg nem kéri egy idő után).
2021. jún. 25. 11:32
 4/14 anonim válasza:
Nem lehet, hogy azért nincs ilyen opció, mert még nem vagy feliratkozva?
2021. jún. 25. 11:53
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 3.! Igen, a barátnőm is azt javasolta, hogy ha regisztrálok és egyszer már nem akarok tovább fizetni, akkor végső esetben a bankomhoz is fordulhatok, hogy ne vonjanak pénzt. Webkártyám sajnos még nincs.

Kedves 4.! Az ott előfizető barátnőm profilját néztük, aki egy komolyabb szinten lévő informatikus szakember és ő is azt mondta, hogy nincs ilyen opció. (Bár az elittárs leírja, hogy van és le tudsz iratkozni, de a valóságban nincs.)

Ha valaki tudna ajánlani egy normális(abb) társkeresőt, arra is nyitott vagyok. :)

2021. jún. 25. 12:21
 6/14 anonim válasza:

azt ugye tudod, hogy beleegyeztél hogy 12 hónapig fizeted az elittars tagsagot? ha most lemondod, ki kell csengetned az 1 eves díjat....

nekem rohadt nagy szerencsem volt,mert 14 napon belul lemondtam, mivel egy rakás fos az egesz... de ha tullepted a 14 napot,akkor megszívtad

2021. jún. 25. 12:37
 7/14 anonim válasza:

Egy ismerősöm eléggé megszívta velük, mert még az ügyfélszolgálat is külföldön van. Ő leállítatta a befizetést, majd kapott egy ügyvédi levelet perrel fenyegetve több százezer forintos "hátralék" és "szerződésszegés" címén. Hiába írt előtte e-mail-eket, és próbált telefonálni, hogy lemondaná a tagságot, ő befejezte (összesen egy levelet kapott (az övéire nem is válaszoltak), de az a "hölgy" is csak azért írt neki, hogy mit képzel magáról, hogy ide regisztrált....

Végül befizette, mert nem akart pereskedni, és ő így vetett véget a kapcsolatnak a szolgáltatóval.

2021. jún. 25. 13:42
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves 7.! Nagyon durva ez a történet, amit említesz és túlságosan is hihető, ugyanis magam is hallottam hasonlókat. Nem tudtam, hogy az ellitársról volt-e szó, de ezek szerint igen.

Igen, nekem is az volt a furcsa, hogy amikor az előfizető barátnőm profilját együtt néztük, ügyfélszolgálat címszó alatt mindössze egy berlini postacím (!) volt és egy fax (!) szám, azaz sem e-mail-es, sem telefonos elérhetőség.

Valószínű, hogy így mégsem regisztrálok oda. :(

2021. jún. 26. 14:59
 9/14 anonim válasza:
Évekkel ezelőtt én is regeltem, és elolvastam szerencsérea szerződési feltételeket így valami pipát kivettem vagy nemtom de megúsztam. DE semmi, az égvilágon semmiféle haszna nem volt. Igényes profilom volt és beletettem apait anyaita levelezésekbe és EGY rohadt randi se lett....
2021. júl. 4. 15:38
 10/14 Szolnokiné Király Judit válasza:

Röviden: Igen. Inkorrektek a szerződési feltételei - persze mi aláírjuk, többnyire épphogy átolvasva, vagy csak kikipálva ezeket. Nagy hiba.

Egyébként a legtöbb társkereső a folyamatos pénzleemelés végtelenül sunyi módszerét alkalmazza. Mert a szegény regisztráló többnyire nemcsak gyanútlan, jóhiszemű, de feledékeny is. Aztán futhat a pénze iránt!

Én küldtem egy panaszt a Fogyasztóvédelmi Felügyelőségnek, kiváncsian várom a választ!

Az ilyen szolgáltatásokat bojkottálni kellene, és mindenkinek nyomatékosan felhívni a figyelmét arra, hogy ne adja meg a kártyaadatait!!!!!

2021. júl. 17. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!