Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkeresőn érdemes ismerkedni?

Társkeresőn érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalat?
2021. jún. 25. 21:32
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Én többször próbálkoztam. Egyszer lett egy 5 éves kapcsolatom utána meg egy olyan aki eljátszotta, hogy komoly kapcsolatot akar aztán eltűnt. Szerintem személyes ismerkedés jobb de kinek mi. Az a baj, hogy sokan meg játszák magukat írásban élőbe meg teljesen másak. Volt olyan, hogy írásban teljesen jó volt az összhang sajnos beleéltem magam a dologba aztán személyesen jó nagyot csalódtam külső és belső téren is. Sokan pedig egy mizunál többet nem írnak. Meg legtöbben alkalmi vagy laza kapcsolatot keresnek. Sokan a korukról is hazudnak.
2021. jún. 25. 21:52
 2/25 anonim válasza:
Feleségem ott ismertem meg. Unatkozásból regisztrált, pont ráírtam. Utána segítettem neki hogyan törölje magát, mert 1-2 óra alatt rengeteg szexéhes idióta írt rá.
2021. jún. 25. 22:21
 3/25 anonim válasza:
Igen. Több olyan esküvőn is voltam már, ami társkeresős ismeretségből alakult ki ;)
2021. jún. 25. 22:30
 4/25 anonim válasza:

Nőként könnyű dolgod van, mert válogathatsz a napi 50 üzenetet író pasi közül. Aztán kiválasztod a neked legmegfelelőbbet.

Ja... Nőnek lenni a legkönnyebb a világon!

Férfiként maximum akkor éri meg társkeresőkön ismerkedni, ha kifejezetten jóképű vagy! Másképp egy csaj se fog visszaírni... Csak előfizetsz a semmire... Az oldal jár jól a sok szerelemre vágyó férfival, mert előfizetnek a nagy semmire...

2021. jún. 25. 22:33
 5/25 anonim válasza:
Nem érdemes társkeresőn, csak itt a gyakorin! ;)
2021. jún. 25. 22:56
 6/25 anonim válasza:
Érdes - e? Bárhol érdemes, csak normális körülmények között :) f
2021. jún. 26. 00:15
 7/25 anonim válasza:
SZerintem nem érdemes mert ott mindenki a jobbat akarja mindig. Az én példám erre az hogy múlthét csütörtökön majdnem találkoztam badooról egy lánnyal csak az utolsó 5 percben mielőtt a találka helyre beértem a busszal akkor láttam megdöbbenve az üzenetet hogy "ma nem". Egyből arra gondoltam hogy egy másik fiú van a dologban és mennyire igazam lett, ilyenek a nők, sajnos nem nagyon lehet manapság ismerkedni ha csak nincsen ismerettségi háttered mert úgy lehet legfeljebb és élőben, interneten sajnos ilyenekbe lehet belefutni, és a legszörnyűbb az egészben az hogy már több napja volt másik kiszemeltje a csajnak akkor miért nem szólt időben és még az ajándékokat is így megvettem, jól jártam mondjuk félig mert a haveromhoz mentem és a találka hely a csajjal útban esett, ha csak a csajhoz mentem volna akkor a kudarc miatt lehet elküldtem volna a jó... ba. Egyből az összes társkeresőről letöröltem magam engem így ne alázzon meg senki sem, csajt le is tiltottam, ilyen hálátlanok az emberek, legalább a találkozóra eljöhetett volna!...
2021. jún. 26. 07:03
 8/25 anonim válasza:
Nekem a szememben a lányok ennyit érnek tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek már ha van ilyen!! :(
2021. jún. 26. 07:07
 9/25 anonim válasza:

Nem!

F45.

2021. jún. 26. 09:45
 10/25 anonim válasza:
Átlag, becsületes, jószívű férfiként nem éri meg időt pazarolni a társkeresőkön. Ha tehetős vagy, akkor érdemes.
2021. jún. 26. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!