Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/lányok ti is úgy gondoljá...

Fiúk/lányok ti is úgy gondoljátok, hogy társkeresőn nem érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Több évig voltam társkeresőkön és arra a következtetésre jutottam, hogy nem érdemes használni őket, gyakran az az érzésem, mintha nem társat keresnék, hanem valami árucikket, és én úgy gondolom, hogy egy elfajzott ismerkedési módszer a társkeresők használata, nem is beszélve arról, hogy fárasztó keresgélni és leveleket írni, ja és fizetni kell azért, hogy korlátlanul használhassam. Volt olyan időszakom, amikor nagy reményt fektettem bele társkeresésbe, mert az ismerkedés nem volt az erősségem. Most már rájöttem hogy türelem kell a párkereséshez.
2014. szept. 9. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy nem érdemes, ha lány akkor mindegy mert bárhol találsz partnert.
2014. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Költőnő? ***** válasza:
Régen próbáltam de nagyon nem jött be. Maradok a való életnél.
2014. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is próbálkoztam vele...kitöltöttem minden adatot amit csak lehet...kép, leírás, jellemzés, kit keresek......azt semmi...még leveleket is írtam...választ sem kaptam...itt gyakorin ismerkedtem sokkal hamarabb értem el eredményt...szóval szerintem sem érdemes...elvileg van akinek sikerült...nekem még az adatlapomat sem nézték vissza akiknek írtam...de hallottam rém történeteket...hogy 100-ból egy levélre jön válasz...én annyit azért nem írtam...és minden levelem egyedi volt, az adott személy dolgait belefogalmaztam...
2014. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom hogy még ha egy kicsi remény is van ott ismerkedni és alakulna valami akár még kapcsolat is lehetne, minimum 200 km-re van a személy.
2014. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 GipszI ***** válasza:

Saját tapasztalat: több száz elküldött levél, kevesebb mint 10% reakció, ennek a 10%-nak legnagyobb része profilt megnéz, és nuku reakció (pedig egyedi leveleket írtam, sablonból dolgozni egyszerűbb lett volna), kis része legalább írt hogy 'bocsi nem téged kereslek', és két-három eset volt amikor randi is összejött.

Haverom most fog összeköltözni egy lánnyal, akivel neten ismerkedtek meg.

Tehát remény van :)

Akkor érdemes a netet használni, ha a való életben túl félénk vagy szerintem

2014. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Több évig ismerkedtem társkeresőkön. Elég jó sikerrel :-P

Több hosszabb és egy rakás alkalmi kapcsolatom volt.

Nekem nagyon jók a tapasztalataim, csak meg kell tanulni használni a társkeresőt, meg kell tanulni ott is ismerkedni, felmérni, hogy az adott ismerkedésnél meddig és hogyan lehet a partnerrel elmenni.


Egyébként egy kérdés, akiknek nem jött be, azok egyébként tudnak élőben, egy szórakozó helyen, egy társaságban ismerkedni? Mert szerintem nem a társkeresővel van a gond. Aki tud ismerkedni, az itt is és ott is tud ... Aki egyébként sem tud, az ott sem fog tudni!

2014. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha még átlagosnak sem nézel ki fiúként akkor ba""szhatod
2014. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem bejött. Bár nekem a való életben sem volt soha gondom az ismerkedéssel, társkeresőre is csak unaloműzőnek regisztráltam, de ott talált rám álmaim pasija. :)

Ő tipikusan az az "örök vesztes" férfi, aki évekig fent volt, senkinek nem kellett, nem volt rendes barátnője. Mesélte, hogy alig volt csaj aki válaszolt neki,de egy-két randi azért összejött. Volt olyan is, hogy a találkára egy doboz bonbonnal érkezett, a csaj meg kiakadt ezen, hogy ő nem szorul rá semmilyen ajándékra, majd ha kell, akkor megveszi magának. Háááát....nem irigylem a férfiakat! :)


23/N

2014. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egy esélyt adhatsz neki, de sok reményt ne fűzz hozzá, ha nem vagy feltűnően jóképű. A társkeresőn mindenki elsősorban kinézetre választ. Próbálkoztam én is, most is fent vagyok 2-n, írtam üzeneteket, nagyon ritka, hogy válaszolnak. Ez elég elkeserítő, mindenkiben lehetne annyi, hogy legalább egy "nem"-et visszaír. A párkereséshez nem csak türelem, szerencse is kell.
2014. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noren1989 ***** válasza:
#1-el értek egyet...a srácok közt csak válogatnak ezeken az oldalakon a csajok, a nemek aránya is khmmm...erősen eltévelyedett, kb 8-9x annyi pasi, mint csaj. Innentől kezdve meg kb a levelek 95%-a nem ér el semmit. ;)
2014. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!