Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha a srác legjobb barátja...

Ha a srác legjobb barátja bejelolt de a srác azóta nem írt akkor most mivan?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete beszelgetek egy sraccal igazából esténként egymásra irunk hogy milyen volt a napunk és ennyi, pénteken viszont taliztunk beszélgettünk szerintem jól elvoltunk aztán szombaton egésznap nem irt,amin nem lepődtem meg mert ugye esténként írunk egymásra 1 nap azert én rá irtam a szokásost beszélgettünk is majd vasárnap nem írt nekem de a legjobb baratja bejelolt ismerősnek. Nem értem ha a legjobb baratja bejelol akkor biztos beszélt rolam de akkor miert nem irt rám? Nem tudom hogyan álljak most hozzá most van akkor esélyem vagy nincs.

2021. júl. 5. 08:34
 1/7 anonim válasza:
jelöld vissza és kérdezd meg tőle mi van a sráccal hogy nem válaszol.
2021. júl. 5. 09:09
 2/7 anonim válasza:

Hát nekem már az is fura, hogy csak esténként irkáltok egy ilyen szokásos dolgot. Miért? Miért nem beszélgettek többet? Még az esti irkálást is elfelejti? Vagy csak nem érdekled?

Ha a barátja bejelölt nem jelent semmit. Az is lehet, hogy beszélt rólad neki és mondta, hogy összejöhetnétek. Nem lehet tudni. Mindenesetre ez az egész így semmit nem mond el sajnos. ;/

2021. júl. 5. 10:03
 3/7 anonim válasza:
Te írtál meki és ő nem írt vissza? A haverját ne zaklasd ilyen dolgokkal. Vagy hívd fel a srácot vagy ha te se írtál neki akkor írj.
2021. júl. 5. 10:49
 4/7 anonim válasza:
Van az embereknel ez a hulyeseg mikor be jon nekik valaki, elkezdi kicsit hanyagolni mert kivancsi a masik hogy reagal ra
2021. júl. 5. 12:09
 5/7 anonim válasza:
Na nalam volt ilyem, egymas utan kb 2X en irtam, es igy alig alig valaszolgatott. Na mondtam oke, velem ezt nem jatszak. Nem irtam neki. Nem birta sokaig, egybol beszedesebb lett.
2021. júl. 5. 12:11
 6/7 anonim válasza:

"de a legjobb baratja bejelolt ismerősne"


rossz hírem van a barátja rudizni akar a képeidre sajnos a fiúk ilyen mocskok

2021. júl. 5. 13:10
 7/7 anonim válasza:
Lehet, megkérte a barátját, hogy nézzük meg, hogyan reagál a lány. Vajon mindenkivel beszélget-e. Írd meg a barátodnak, hogy a barátja bejelölt, de én inkább veled beszélgetnék, ahogy eddig. Ha nem reagál, akkor többet ne írjál neki, de a barátjának se.
2021. júl. 6. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!