Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A tinderrel kapcsolatban...

A tinderrel kapcsolatban lenne kérdésem? Több is. :)

Figyelt kérdés

Ha mondjuk tetszem valakinek, ő akkor sem tud írni, ha van előfizetése, csak akkor, ha egyezés van?

Hol kell a bemutatkozást kitölteni?

Angol nyelvre váltottam (angol szakon végeztem, tudok valamennyire angolul) és felajánlja a felhasználó nevet. Azt hogy kell használni és mire jó?

Tényleg csak bizonyos számú kedvelés lehetséges?

És mik azok a jelek a profil alján ("vissza" jel, x, csillag, szív, villám)?

{igen, asszem nem nekem találták ki a tindert}



2021. júl. 11. 09:28
 1/8 anonim válasza:
2021. júl. 11. 09:39
 2/8 A kérdező kommentje:

1

Huh, köszi!! Gyűlölök ilyeneket elolvasni, de asszem kénytelen leszek.

2021. júl. 11. 09:43
 3/8 anonim válasza:

Ezeket a leirásokat azért irják, hogy el lehessen olvasni. Egyszerűbb, mintha minden ember egyesével feltenné a kérdéseket.

Ha még mindig nem tiszta minden, rá lehet keresni arra, hogy TINDER FAQ, és akkor a leggyakrabban feltett kérdésekre megtalálod a választ. Ha még akkor is marad kérdés, valószinüleg arra is van megoldás a google által:)

2021. júl. 11. 09:49
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen. Csak a legtöbb társkeresőn MAGADTÓL rájössz, hogy mi hogyan van. Itt kábé lehetetlen. Ezt tudom utálni nagyon.

De asszem leregisztrálok. Nem vénnek való dolog ez.

2021. júl. 11. 09:57
 5/8 anonim válasza:

Ne add fel 🤣

Igen, csak akkor ha egyezés van

Ha elkezdesz regisztrálni feldobja

Az csak azért kell ha beakarsz lépni

Úgy tudom nem..

X ha nem tetszik szív ha igen

Villam nagyon tetszik, vissza ha előfizető vagy és túl gyorsan balra húztál valakit de meggondolod magad hogy mégis tetszik, akkor vissza léphetsz egyet

2021. júl. 12. 06:05
 6/8 A kérdező kommentje:

5

Köszönöm szépen!

2021. júl. 12. 17:35
 7/8 A kérdező kommentje:

Újabb problémácskám van. :(

Regisztrációkor megadtam a tel.számom (nagyon nagyon nagyon nem szívesen) és most megint kéri. De miért? Egyszerűen csak be szerettem volna lépni.

2021. júl. 12. 17:36
 8/8 anonim válasza:

Lehet, hogy ellenőrzés miatt.

Hány éves vagy egyébként?

2021. júl. 12. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!