Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi a véleményetek arról aki...

Mi a véleményetek arról aki regisztrál badoora/tinderre?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok esetleg? nem tudom hogy megfogalmazni.. Érdekelne hogy ezzel csökken valaki a másik szemében?

2021. júl. 17. 23:10
1 2
 1/12 anonim válasza:

Semmi. Ennyi erővel mi a véleményetek arról, aki regisztrál gyakorira?


Mi a véleményetek arról, aki regisztrál facebookra?


Mi a véleményetek arról, aki regisztrál wordpressre?

2021. júl. 17. 23:13
 2/12 anonim válasza:
Az ilyeneken általában a faszik szexet keresnek. Ritka, h igazi kapcsolat alakul ki, ami tartós. De semmi sem lehetetlen. Én nem regiznék ilyen sz@rokra, de van akinek bejön. Jobban szeretem személyesen alapból is...
2021. júl. 17. 23:17
 3/12 anonim válasza:
Hát,eléggé lent van ezeknek az oldalaknak a színvonaluk,de ha akarja,csinálja.
2021. júl. 17. 23:47
 4/12 anonim válasza:
Szerintem nem ördögtől való dolog ez a mai világban. Max ha nem tetszik letörlöd. Én egyébként Badoon ismertem meg a párom, és két másik ismerősöm is, szóval vannak pozitív végkifejletű történetek is.
2021. júl. 18. 00:19
 5/12 anonim válasza:
Elkeseredettség helye, nyilván, de semmi.rossz nincs abban, ha az ember szeretne olyanokkal is ismerkedni, akivel az életben aligha van lehetősége összefutni.
2021. júl. 18. 08:21
 6/12 anonim válasza:
sajna a badoon nekem nem volt sikerem eddig 25f
2021. júl. 18. 08:50
 7/12 anonim válasza:
Én is Badoon ismertem meg másfél éve:)
2021. júl. 18. 10:59
 8/12 anonim válasza:

Tinder nagyon a fizetös rendszerre épit. Ha nem fizetsz, idövel nem jön annyi like. Ha fizetsz, akkor sok like jön egy ideig. Majd ott is pangás lesz.


A Badoon két lánnyal szexchateltem, de nem az a fotoküldözgetös dickpic, hanem igazán bö iràsok voltak. Mind a kettö bö, kerek egész szavakkal irt.


Akik regisztrálnak, azok nem teljesen tudják, hogy mit aksrnak. Csak ugy, mint én. Néha komoly kapcsolatot, néha dgy egyszerü szexet, néha pedig cssk sima dgyszerü csevegést.

2021. júl. 18. 15:05
 9/12 anonim válasza:
Én tinderre és badoora komoly kapcsolat révén regisztráltam fel, de idővel sajnos rájöttem hogy ott nem lehet ismerkedni az egyoldalú kommunikáció miatt!
2021. júl. 22. 14:39
 10/12 anonim válasza:
Én a tinderen ismertem meg egy lányt 6 éve, aki ma már a feleségem. :)
2021. nov. 2. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!