Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi a véleménye a Sorozat...

Kinek mi a véleménye a Sorozatbarátról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Sorozatbarátról? Érdemes regisztrálni? v sem? Vagy inkább jobb letöltés? a válaszokat előre köszönöm....

2018. ápr. 5. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
elég gyorsan fent vannak, jó-elfogadható minőségben a videók és felirat is elég gyorsan érkezik a népszerű sorozatokhoz- agymenők, odaát, trónokharca stb. Én szinte csak ott nézek sorozatot
2018. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ahhoz hogy regisztrálj egy már bent lévő tagnak kell meghívnia téged,másképp nem megy.ha felteszel egy reklámblokkolót egész jó oldal
2018. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trevor. ***** válasza:
Nekem elég az nCore, a minőség miatt úgyis jobban szeretek minden filmet és sorozatot letölteni.
2018. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én nem használtam soha, de a többi ilyen online sorozatos oldalból kiindulva, ez is biztos tele van felugró reklámokkal, és max hd felbontásban kerülnek fel dolgok. Nálam is inkább torrent a jobb minőség miatt, vagy esetleg, ha megtalálható a sorozat Netflixen vagy HBO GO-n akkor ott.
2018. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem a Sorozatbarátot. A minőség szerintem elfogadható, nekem legalábbis megfelel.

Az már más, hogy néha van probléma az oldallal, mint például, hogy rámegyek egy rész linkjére, és visszadob a kezdőlapra. Szóval, néha előfordul, hogy 1-1 napig nem tudok sorozatot nézni rajta, mert kidob a kezdőlapra.

2018. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Èn nagyon szeretem, sorozatbaràton nézem az összes sorozatomat màr 6 éve:) Soha semmi gond nem volt.

Természetesen mint minden netes oldalon néha akadnak elérhetőséggel kapcsolatos problémàk, ahogy bàrhol màshol is, pl szerverhiba, vagy túlterheltség miatt, de ez nem gyakori, hamar javítjàk a hibàkat. Èn teljesen elégedett vagyok vele. Rühellek letölteni. Ha van rà mód, kerülöm. Csak zenét szoktam torrenten, meg évente azt a pàr filmet filmvadàszon ami esetleg érdekel, de utóbbi ritka. A sorozatokat szeretem igazàn.

2018. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!