Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A pasiknak miért nem jó a...

A pasiknak miért nem jó a csetelés?

Figyelt kérdés
Miért nem jó egy darabig? Miért akarnak sok esetben szinte azonnal találkozni? És ha a nő nem ér rá egyből, jön a sértődés... ( ÁLLÍTÓLAG nem csak szexet akarnak )

2021. júl. 19. 18:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mert ők "látni" szeretnének téged, nem csak olvasni 🤷‍♂️
2021. júl. 19. 18:15
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is szeretném, de nem öltözök ki egy majomnak! Előbb szeretném lecsekkolni, hogy nem az a srác.
2021. júl. 19. 18:17
 3/11 anonim válasza:

Férfiként írom, tapasztalatból, hogy egy randit két hétnél tovább húzó nőt nem lehet komolyan venni.

És hidd el, akármilyen zseninek hiszed magad, nem tudod kiszűrni több hónap után se, hogy ki van a másik profilja mögött.

Ezért érdemes minél hamarabb találkozni. Mert, ha nem jön be, akkor mindketten megspóroljátok a hosszas, fölösleges chatelést, ha meg bejön akkor is. Ennek a sexhez nincs sok köze.

2021. júl. 19. 18:22
 4/11 anonim válasza:

Így van ahogy az #5-ös mondja.


Én annyival kiegészíteném hogy sok a választási lehetőség, általában több emberrel tartja a kapcsolatot aki komolyan is gondolja a társkeresést és azzal fog összejönni aki hajlandó találkozni vele (ez se atomfizika).

Nem tudom te mit vársz ettől, előbb-utóbb úgyis kell találkozni személyesen, aki 1-2 nap után nem hajlandó találkozni az számomra komolytalan és az időmet vesztegeti. Sajnos a tapasztalat mondja és még senkinek nem sikerült megcáfolni.

Egy fél órás kávé vagy fagyi férjen már bele bárki idejébe, oda még csak olyan nagyon ki se kell öltözni, egy átlagos hétköznapi szett is teljesen jó csak lássuk már egymást személyesen.

A Ritz-Carltonba meg biztos nem viszek senkit első randira...

Jah és ha szerinted egy majom az illető akkor egyáltalán hogy matcheltetek?

2021. júl. 19. 18:55
 5/11 anonim válasza:
Bocsánat, #3-as
2021. júl. 19. 18:55
 6/11 anonim válasza:

Szerintem meg épphogy megvan a varázsa egy hosszabb netes ismerkedésnek.Mert nem egy idegennel találkozol,hanem jó esetben egy olyan személlyel,akit mire találkoztok már megkedvelsz.És van benned egy egészséges félelem,és izgalom,izgatottság,várod is és nem is a találkozást.Hogy megismerd élőben is ki az a személye,akivel ilyen jól eltudsz beszélgetni.Én ezt tartom jó ismerkedésnek.Nem azt ahol sablonszerűen váltanak pár üzenetet amibe megbeszélik a találkozó időpontját,helyszínét,aztán teljesen idegenként nyitnak élőben is egymás felé.Bár embere válogatja,mert valakinek meg az a szimpatikus.És csak úgy tud beszélgetni másokkal ha látja.Valaki megőrül a chateléstől,valakinek meg kifejezetten az fekszik.

Én meg pont az ellenkezőjét tapasztalom,hogy a lányokat se lehet ilyen formában megismerni,mert mintha egy futószalagon lógnék rajta sok más férfival együtt.Akikkel épp ismerkedik az illető nő.És váltogatja őket,összekeveri kivel mit beszél,nincs ideje és kedve se valakire több időt szánni,hogy kicsit jobban megismerje.

2021. júl. 19. 19:25
 7/11 anonim válasza:
Én pont hogy csak csetelni szeretnék akàr találkozás nélkül.
2021. júl. 19. 21:14
 8/11 anonim válasza:
Nekem elfogadható a csetelés, nemrég kipróbáltam, csak az operációs rendszerem gyenge kicsit.
2021. júl. 19. 21:17
 9/11 anonim válasza:

Ezernyi ok van, hogy miért nem vevők a férfiak a végtelen csetelésre.

- Csetelni lehet párhuzamosan másokkal is. Egy-két jól sikerült találka után viszont ezek a párhuzamos csetelések általában megszűnnek.

- Az információ több, mint 90%-a a metakommunikáció. Tehát cseten alig jön át valami.

- Félreérhető a cset, mert nem tudjuk még, hogy milyen hangsúllyal mond valamit a másik. Teljesen téves képet alkothatunk a másikról, ha túl hosszan csak csetelünk.

- Sokkal jobb úgy olvasni egy szöveget, ha hallom a fejemben az illető hangját.

- A cset nem egy közös élmény.

- Ha egy lány/nő nem akar találkozni pár napnyi csetelés után, az vagy mással is csetel vagy eleve soha nem is akar majd találkozni velem. Tehát ő cset-patnert keres én meg valódi partnert. Nem egyeznek a céljaink.


És nem kell kiöltöznöd.

2021. júl. 20. 01:28
 10/11 anonim válasza:

Gondolom én sokkal másabb vagyok mint az átlag, mert én sokkal jobban szeretek csetelni főleg ismerkedés elején és max úgy találkozni/randizni hogy ha már eléggé ismerjük egymást. Persze meglehet ismerni valakit élőben is, de azt valahogy nem annyira szeretem. Egyszer volt egy lány akivel ismerkedtem aki pont olyan típus volt hogy találkozni minél előbb és rávett. Az egyik legrosszabb randi élményem volt.

21/F

2021. júl. 20. 02:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!