Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik szeretnek netflixen sorozatokat/filmeket nézni angolul, 18-22 év között vannak, nőiesen viselkednek/öltözködnek,175cm alatt vannak, egyetemen tanulnak, hosszútávú kapcsolatot szeretnének, és egy normális srácra vágynak?

Figyelt kérdés

Normális alatt amúgy azt értem, hogy nem veszekszik, hanem próbál mindent megbeszélni, tisztel téged, elfogadó, aranyos, kedves és nincsenek mentális problémái (pl nem depis).



Nem célom az ismerkedés egyelőre, csak kíváncsi vagyok, hogy vannak-e itt ilyen lányok. Szavazást meg azért csatoltam, mert nem írtam magamról és aki így vakon nem kommentelne, mert fél, hogy random srácok meg én is zaklatnám, az még anonimabb tud lenni.



2021. aug. 1. 17:12
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
18, az sad :/
2021. aug. 1. 18:31
 22/24 anonim válasza:
Netflix pipa, 20 éves vagyok, nem vagyok túl nőies, 165 vagyok, most fejeztem be egy 2 éves képzést az egyetemen, és a vége is pipa. Vannak eltérések viszont a 2 legjobb barátnőm például teljesen illik a leírás. Szerintem ez nem lehetetlen dolog, viszont ha véletlenül valakiben egy-két dolog nem egyezik azért ne hajtsd el rögtön. Nem biztos hogy pont azon múlik. :)
2021. aug. 3. 22:43
 23/24 anonim válasza:

21 vagyok és nem netflixezek mert kifizet rá ha bárhol megtalálni. :D

Alacsony vagyok. Egyetemre nem járok. "Anglisul" csak elvétve tudok.

Egyébként ez nem fer. Múltkor énis összevesztem valakivel itt, de nem lett belőle mesébe illő románc.

2021. aug. 4. 02:08
 24/24 anonim válasza:
Nincsenek. Ez nem az a hely :D
2021. aug. 6. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!