Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem adnak az átlag...

Miért nem adnak az átlag 28-32 közötti nők esélyt a 28-40 közötti átlag férfiaknak? Miért szálltak el így a földtől? Az internet, ahol milliók bombázzák őket levelekkel hitette el velük, hogy mindig lesz jobb és szebb?

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 10:06
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

Aki egyszer beleesett abba a csapdába, hogy mindig keresi az ujjat, jobbat és a szebbet, az nagyon nehezen száll ki ebből a mókuskerékből. Általában, ezek a nők már 30 éves korukra 30-50 férfival voltak. A férfiak sem hülyék és tudják, hogy ezeknél a nőknél mire számíthatnak, ezért rájuk nem is építkeznek.

Szóval, ez a nők majd ott állnak 40 és 50 évesen ugyan úgy, mint 20 évesen, semmivel a kezükben.

A férfiak esetében szintén. Aki csak a vadászatnak él az ne csodálkozzon, hogy a nők folyamatosan kiteszik a szűrét. Nők sem hülyék.

30 év körül már ki kell alakulni egy életképnek, elképzelésnek és lassan a családon kell gondolkodni. Nőket sem szeretném megsérteni, de nem 40 és 45 éves kor körül kell gondolkodni, hogy gyermeket szeretnének. Szerintem, az már késő.

Jobban kedvelem az olyan nőket (férfiként), akinek hosszan tartó kapcsolatai voltak és nem pár hónapos, esetleg 1 éves. Igaz ez férfiban is, mert jobban becsülöm őket, akik kitartottak egy nő mellett még ha az élet el is szakította őket egymástól, mintsem az első probléma miatt tovább álltak azonnal. Egy kapcsolatban örömök és bánatok vannak, amelyekben a kettő ember osztozik.

2021. aug. 2. 10:18
 2/25 anonim válasza:
"Megváltozott fogyasztói szokások" :D
2021. aug. 2. 10:23
 3/25 anonim válasza:

#1 “ Aki egyszer beleesett abba a csapdába, hogy mindig keresi az ujjat, ”


Melyik ujjra gondoltál? Hüvelyk? Netán középső? 🤣🤣🤣

2021. aug. 2. 10:25
 4/25 A kérdező kommentje:

Az a "vicces", vagy inkább szomorú, ha átírom 37-45-re a keresési korosztályt máris írnak, érdeklődnek, de 35-ig azt hiszik övék a világ.


De vajon tényleg? Szerintem 40-80 között elég magányos út vár egy emberre család nélkül, ha a szülők idősek. Egy macska, kutya az mindig csak egy macska és kutya marad, de hódít a 'szinglilét'...


Szomorú.

2021. aug. 2. 10:26
 5/25 A kérdező kommentje:

A másik, hogy ugye vannak a netes oldalak meg appok:


Itt a helyzet az, hogy a nők elhiszik, hogy a valóságban ekkora választék van és csupa kockás hasú svájci bankár csak rájuk vár és esélyt sem adnak az átlagembernek...és ezek a 'menő' figurák pedig nyilván mindegyik nőt csak arra használják...

2021. aug. 2. 10:27
 6/25 anonim válasza:
Van társas magány is.
2021. aug. 2. 10:29
 7/25 anonim válasza:

30 feletti nőt keress! A 30 alatti nők még álomvilágban élnek, és a gazdag, jóképű pasit keresik.... Nekik még az a fontos, hogy Instán hányan lájkolják meg követik őket, és hány pasi csorgatja a bikinis, csöcsös képeire a nyálát...

Aztán, mikor ott vannak 38 évesen, elváltan, kisgyerekkel, már kissé megereszkedett bőrrel, kissé lógó mellekkel - mert a gazdag, jóképű pasi lecserélte egy huszonévesre - akkor már jóval lejjebb teszik a mércét, mert egy gyerekes nő bizony nagyon nehezen talál olyan férfit, aki nem csak megdugni akarja, hanem elfogadja a gyerekével együtt!

Egy harminc pluszos nő általában már elérte az életében, amit szeretett volna, és nem számít neki annyira a pénz, hiszen elvileg ő is jól keres már!

29 évesen én is mindig minimum 8 évvel idősebb nőkkel ismerkedem!

2021. aug. 2. 10:38
 8/25 anonim válasza:
Én amikor 33 voltam, akkor meg mindig a 35-38 köztiek buktak (volna) rám, akik megunták a férjüket, belefáradtak a taposómalomba, vagy épp otthagyták őket. Szóval elég kapufa. Addig az anyagiak a fontosak, utána meg sokan fiatalt akarnak, mert ugye 40 felett pasiban kevesebb aki tartja magát, igényes, és szabad.
2021. aug. 2. 10:45
 9/25 A kérdező kommentje:

7-es: abszolút 30 felettiekre célzok én is mert komoly kapcsolatot , társat, élettársat és családot szeretnék.


Egy a bökkenő, hogy 30 felett már egyre kisebb az esély a fentieknek mert kiégtek és sokszor gyerekük sem lehet már. 35 felett pl. drasztikusan csökken a teherbeesés esélye valami 1/20-ról 1/200-ra vagy nem tudom pontosan.


38 körül pedig már szinte minimális az esély + nagyon megnő a lehetősége hogy a gyerek autista, down szindrómás lesz.


Ezért a cél korosztály a 28-30 mert akkor még a génjeik alapján tudnak utódot a világra hozni.


Később már csak a pofájuk lesz nagy.

2021. aug. 2. 10:46
 10/25 A kérdező kommentje:

8-as én is ezt veszem észre de kissé röhejes, hogy 35 évesen csak a 39-50 közöttiek érdeklődnek.


Bezzeg amikor 25-30 le voltam tojva haha

2021. aug. 2. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!