Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem adnak az átlag...

Miért nem adnak az átlag 28-32 közötti nők esélyt a 28-40 közötti átlag férfiaknak? Miért szálltak el így a földtől? Az internet, ahol milliók bombázzák őket levelekkel hitette el velük, hogy mindig lesz jobb és szebb?

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 10:06
1 2 3
 21/25 Barnabas333 válasza:
Az a baj, hogy genetika. A nőkbe az van kódolva, csak a legjobb hímmel, attól lesz megfelelő utód. Férfiaknál meg, sok utód kell, sok nőtől, hogy fenn maradjon a vérvonal. De ezt sokan azt mondják csak az állatoknál van így, pedig majmok voltunk. Internet óta még rosszabb a helyzet... Nagy szívás szerintem... Én úgy találtam párt, hogy 33 voltam a nő meg 38. Elején csodás volt minden, de 40évesen szült és sajnos autista lett a gyerek. Azóta pokol az életünk. Mindegy, volt 2 boldog évem...44f
2021. aug. 2. 12:07
 22/25 anonim válasza:
20-as lehetnék troll is, de most 100%-ig igazat írtam. Persze nem muszáj elhinni. 18-as voltam.
2021. aug. 2. 12:11
 23/25 A kérdező kommentje:
21-es troll vagy de sajnos ez kb. a valóság is. Csak nem ennyire durva, de majdnem!
2021. aug. 2. 12:16
 24/25 anonim válasza:
19 Ja, eszük ágában sincs megcsalniuk egymást. Legalábbis a nővérem biztos nem, de a párja sem hiszem. Mert minden egyes percét figyelemmel tartják a másik félnek. Meg a párja tartja el jelenleg a nővéremet, így nem is merné megkockáztatni, hogy megcsalja.
2021. aug. 2. 12:19
 25/25 anonim válasza:

Én eddig átlag férfiakkal voltam együtt. Lényeg a lényeg igazából tetszettek ők nekem. Nem azért voltam együtt mert kényszer mert így akartam és kész, ezt is éreztem. De tudod amikor azt tapasztalom, mint átlagos lány, hogy ezek a férfiak éreztetik velem, hogy sz.rt se érek mert mellettem megbámulják a jobbnál jobb nőket, lájkolgatják neten a tökéletes külsejű nőket. Nekem meg azt böfögi hogy miért ilyen topot vettél fel, minek az neked. Na akkor köszi szépen de elég volt. Most nem kell ugyanúgy tökéletes ahogy ezek előtt se, de minimum hajszínre és szemszínre is az idealom legyen, legyen némi férfias külleme nem kell sok izomzat kockahas, de valamennyi legyen. Ha már ezek az átlagos hapsik akikkel összehozott a sors is csak tökéletes nőket szeretnének a szívük legmélyén akkor ez van. Az átlagos csajok meg ürítésre jók nekik.

De még egyszer nem akarom magamat sz.rnak érezni bocsi. Túl nagy elvárásom nem lett. :D De most már van egy bizonyos határ és már tudom mikor mondok nemet egy pasinak. Ez az én negatív tapasztalatom. Nem biztos, hogy minden átlagos pasi ilyen lenne. De én sajna csak a kreténeket fogtam ki eddig.

2021. aug. 2. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!