Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem adnak az átlag...

Miért nem adnak az átlag 28-32 közötti nők esélyt a 28-40 közötti átlag férfiaknak? Miért szálltak el így a földtől? Az internet, ahol milliók bombázzák őket levelekkel hitette el velük, hogy mindig lesz jobb és szebb?

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 10:06
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

34 éves nő vagyok,a vőlegényem 37. Nekem személy szerint mindig a 35-45 közötti korosztály volt beállítva, mert hülyét kaptam a harmincas éveik elején, húszas éveik végén járó fiatalabb pasik kivagyiságától, a nagyképűségtől, a "nem igazán akarok még megállapodni"-tól, vagy éppen a harmadik randi utáni "most már járunk?"-tól. Tisztelet persze a kivételeknek, de én mindig tudatosan idősebbet kerestem, más kérdés, hogy a párommal köztünk lévő 3 év nyilván nem akkora különbség persze, de így alakult. Egy harmincas nő már szerintem tudja, mit akar, eltartja magát, és ha valamennyire is ad magára, dolgozik azon, hogy elérje a céljait, akkor egy hasonló kaliberű párt fog keresni magának.


Örömmel olvasom a pár hozzászólást, ami nem átkozza ki a harmincas nőket! :D Bízom benne, hogy idővel normalizálódik majd az, hogy attól, hogy valaki a harmincas éveiben van nőként, még nem öregedett meg, és legalább annyit, ha nem többet tud hozzátenni egy kapcsolathoz, mint egy huszonéves instakirálylány!

2021. aug. 2. 10:48
 12/25 A kérdező kommentje:
11-es nyilván a 30-asokkal nem lenne baj ha belátnák, hogy már nem fiatalok és nem a 30 az új húsz ahogy a 40 sem az új harminc.
2021. aug. 2. 10:51
 13/25 anonim válasza:

Kedves Kérdező! A nők genetikai tulajdonságára nagyon jól rátapintottál, amit sajnos pont ők nem vesznek tudomásul, mert a gyermek vállalást egyre jobban tolják kifelé. Hozzá kell tennem azt is, hogy sajnálatos módon a férfiak többsége 30 éves kor körül egyszerűen alkalmatlan a családalapításra és a családfenntartásra.

Ha olyan kérdéseket olvasok itt az oldalon egy 29 éves férfi tollából (billentyűzetéből), hogy hogyan kell ismerkedni vagy most mit csináljak, hogyan szólítsam meg, akkor el van veszve.Ők majd talán, olyan 40 év körül érnek meg. Ha figyelembe veszem, a most tizenéves réteget, akkor ez a kor még feljebb fog csúszni.

2021. aug. 2. 10:52
 14/25 anonim válasza:

9-es, ha tényleg komoly kapcsolatot akarsz, akkor ezt a baromságot verd ki a fejedből. Bődületes nagy hülyeség, és elképesztő tapintatlanság állandóan ezzel jönni, hogy harmincöt fölött az "utód világrahozása", hogy téged idézzelek, nehezebb, nagyobb kockázat, stb. Van benne kockázat, de találkoztam már huszonöt éves nővel, akinek értelmi sérült babája volt, és negyvenkét éves nővel, aki akkor szülte az első kisbabáját, gond nélkül.


Ez a szomorú magyar hozzáállás és gondolkodásmód, amit belekódolnak itthon az emberekbe, nevetséges.

2021. aug. 2. 10:53
 15/25 A kérdező kommentje:

14-es az hogy biológiailag kevesebb a termékenységi rátája 35 évesen mint 25 az tény.


Ez a férfiakra is igaz csak kisebb mértékben.


Ellenpéldát mindig lehet hozni.

2021. aug. 2. 10:59
 16/25 anonim válasza:

Nem feltétlenül egy jobb-szebb kombóra vár, csak egy olyan valkire, akivel megállapodhat. Inkább tovább válogatnék, mint olyan valakivel kezdjek, akivel mindkettőnkre egy csomó megalkuvás vár és ez már az elején kiderül.

Bár én az egyik fent említett kategória vagyok, a 38-as anya, és vállalom, hogy egyedül maradok, sem mint olyan emberrel éljek, aki nem szeret.

Lehet más sem fog, aláírom. De legalább nem lesz bennem a megfelelési kényszer, hogy minden áron csinálnom kell, ha jó, ha nem.

Miért gondolod, hogy azért passzolnak a nők, mert átlagos vagy? Lehet egy másik átlagos férfival simán kezdenek. Csak benned nincs meg az, ami nekik kell első benyomásként.

Vagy te minden szerinted felszedhető átlagos nőre rámozdulsz, merjóleszaz'?

Nem hinném.

2021. aug. 2. 11:30
 17/25 anonim válasza:
1-es! Ez 10 pontos volt.
2021. aug. 2. 11:37
 18/25 anonim válasza:
Nővérem kb 10-15 éve fedezte fel, hogy milyen nagy sikere van a társkeresőkön 34-39 évesen. Hiper -szuper fotókat rakott ki magáról. Külföldi férfiak is nagyon érdeklődtek. Több 100 férfi közül választhatott. Meg is jött az önbizalma, talán jobban is mint kéne, mert mindegyikük elhalmozta bókokkal. Eleinte tényleg csak a legsármosabb fiatal fiúkat választotta. Találkozgatott is velük. Külföldre is elment, ha úgy gondolta érdemes. ( Pl egy olasz ügyvéddel találkozott rómában) Rövidebb kapcsolatai voltak. Néha testvérét és anyukáját is veszélybe hozta, mikor egy félig török, drogos férfit hozott haza. Elég labilis személyiség volt, és konkrétan mondta neki, hogy megöl engem és anyukánkat. De szerencsére csak a szája volt nagy. Később egy olyan férfival levelezett aki régebbi fotót tett ki magáról, és kevesebbnek mondta magát. Miután találkoztak nem nagyon jött be neki, mert a nagyon sármos, jóképű fiatal férfiakhoz volt szokva. De az egyénisége egy idő után megtetszett neki, még ha néhány évvel idősebb is nála, és kicsit elhízott. Na meg közel lakott, és viszonylag tehetős vállalkozó volt a férfi, vagyis most is az. Megcsömörlött a jóképű fiatal férfiaktól, akik nem annyira megbízhatóak, és nem hűségesek, mert ők is válogathatnak a nők közül. Ma már 7 éve vannak együtt a kevésbé jóképű férfival, aki 3 évvel idősebb is a nővéremnél.
2021. aug. 2. 11:50
 19/25 anonim válasza:
#18 ezt most pozitív példának szántad?:)Egyébként szerintem simán csalják egymást, lehet egymás tudtával.Sok boldogságot, puszi a hasukra.:)
2021. aug. 2. 11:54
 20/25 A kérdező kommentje:

19-es a 18-as nyilván troll de sajnos a valóság hasonló.


Első körben tehát 20-30 között a nők rá vannak indulva a 'bad boy' típusra.

Aztán amikor rájönnek, hogy mind csak 'kihasználja' őket ( amiről nyilván jól tudnak amikor belemennek ilyenbe ) akkor jön a 2. fázis:


'Megalkuvás'. Itt viszont a piszkos anyagiak jönnek előtérbe, keresnek egy béta SIMP-et aki majd eltartja őket, a gyereket stb., aztán pár év múlva válás.


Elég gáz.

2021. aug. 2. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!