Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Idősebb nőknek bejönnek a...

Idősebb nőknek bejönnek a fiatalabb férfiak?

Figyelt kérdés

Itt most kezdem egy példával hogy kb.hogyan is gondolom ezt, 40 éves nő+20 éves férfi.

Nekem bejönnek a fiatal és az érett nők is, bár teljesen más miatt.Logikus az lenne hogy egyből érdeklődik, egyből partner a dolgokban.Fordított esetben egy idősebb férfi gondolkodás nélkül belemenne szinte akár mibe, ha egy fiatal lány flörtöl vele, pedálozik.



2021. aug. 2. 14:07
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:
Nyilván szeretik szájjal
2022. aug. 29. 06:03
 42/45 NTBS válasza:
Egyénfüggő.
2022. szept. 13. 16:07
 43/45 anonim válasza:

Nekem 14 évvel idősebb a párom. 3+ éve jól megvagyunk.

Van egy rendes szakmám, diplomám lett közben, koromhoz képest jó a fizetésem, precíz vagyok és kimért.

Emellett pedig ugyanazokon a dolgokon nőttem fel, mint ő., hiába a 14 év. Ez főként annak köszönhető, hogy én azokat a meséket, filmeket stb néztem felnőtté válásom során, mint a legidősebb nővérem. Ez hatott rám és a kialakult személyiségemre. Nem érezzük a majdnem generációs különbséget közöttünk, egyezik az izlésünk szinte mindenben.


Teljesen átlagos vagyok, 169cm magas, 64 kilo, sportos, nincs óriási nemiszervem, nem származom gazdag családból, tisztában vagyok magammal és a képesséigeimmel és jól tudok bánni a nőkkel a három nővéremnek köszönhetően. Valószínűleg utóbbinak köszönhetem mindezt, mert magabiztos vagyok nőkkel szemben is.


Egyén függő.. Van aki biztosan elveti, de szerintem egy 30as minden szempontból vonzó pasasnak ritkábban mondanak nemet.

Egy fogatlan, igénytelen, elhízott munkanélküliként nyilván nehezebb dolgod lenne.. Ez viszont tök logikus, így nem is értem, hogy a kérdésnek mi értelme is lenne.

Gondolom ez egy rejtett felhívás, amivel ide csalogatsz pár nőt, akinek már volt dolga fiatalabbal, aztán meg majd zargatod privátban őket.



23F

2022. dec. 9. 19:15
 44/45 anonim válasza:
Egyszeruen a kinezeten mulik minden. Miert kell ezt az egyszeru igazsagot bonyolitani konyorgom? Nekem ne mondja senki,hogy kihagyna Salma Hayek-et egy szemelyi adat (eletkor) miatt. De azt se, hogy kellene neki egy idosebb csaj ha egyszer nem nez ki jol. Ranezel valakire beindit vagy nem, ennyi.
2023. febr. 13. 12:31
 45/45 anonim válasza:
Érettebb nőként a testiség iránt elszokott kalandozni a gondolatom...egy fiatal, koránál komolyabb gondolkodású fiúval..akinek jelent valamit a hoaszú combok.. és a hosszú haj
2023. jún. 7. 16:49
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!